Menu

Aktualności

Nawigacja

Pozostałe aktualności:

Treść

Informacja dot. realizacji inwestycji na terenie miasta – utrudnienia w ruchu w ul. Dworcowej.

Chełmża, dnia 9 maja 2024 r.    

INFORMACJA

W związku z zakończeniem realizacji zadania pn.: „Rozbudowa i modernizacja sieci kanalizacyjnej i wodociągowej na terenie miasta Chełmży - ulice Mickiewicza, Bł. Juty, Hallera, Chełmińska", z dniem 8 maja 2024 r. została przywrócona stała organizacja ruchu, funkcjonująca przed rozpoczęciem inwestycji.  
Jednocześnie informuję, iż z uwagi na przystąpienie do wykonania robót budowlanych przez firmę TRANSBRUK Barczyńscy Sp. z o. o. z siedzibą w Pigży, nastąpią utrudnienia w ruchu drogowym spowodowane planowanym remontem ulicy Dworcowej w Chełmży.
Od 9 maja 2024 r. fragment ul. Dworcowej od skrzyżowania z ul. ks. P. Skargi do skrzyżowania z ul. św. Jana zostanie całkowicie zamknięty dla ruchu kołowego. Do czasu ukończenia robót budowlanych, po remontowanej drodze nie będą mogły przemieszczać się pojazdy mechaniczne   i rowery. Dojazd do posesji zlokalizowanych przy ul. Dworcowej na wskazanym powyżej odcinku drogi nie będzie możliwy. 
Mieszkańców proszę o przeparkowanie pojazdów poza obszar realizacji prac i uwzględnienie powyższych okoliczności w swoich planach.  
Proszę o wyrozumiałość oraz o zachowanie szczególnej ostrożności.


                    
Burmistrz Miasta

/-/ Paweł Polikowski

drukuj (Informacja dot. realizacji inwestycji na terenie miasta – utrudnienia w ruchu w ul. Dworcowej.)

  • autor: Tomasz Szreiber, data: 2024-05-09

Wstecz

Banery

[obiekt mapy] Urząd Miasta Chełmża

Urząd Miasta Chełmża  
ul. Hallera 2, 87-140 Chełmża
tel. +48 56 675-22-91
fax +48 56 675-21-22
e-mail: um@chelmza.pl