Menu

Przedsiębiorca

Nawigacja

Treść

Zaproszenie na seminarium „Handlujesz z zagranicą? Zadbaj o swoje interesy! – czyli, jak być bezpiecznym w obrocie międzynarodowym”

Kujawsko-Pomorskie Centrum Obsługi Inwestorów i Eksporterów (K-PCOIE) przy Urzędzie Marszałkowskim Województwa Kujawsko-Pomorskiego wraz z Kancelarią Ostrowski i Wspólnicy sp.k. mają zaszczyt zaprosić na seminarium poświęcone zabezpieczaniu interesów podmiotów zawierających umowy w obrocie międzynarodowym, p.n. „Handlujesz z zagranicą? Zadbaj o swoje interesy! – czyli, jak być bezpiecznym w obrocie międzynarodowym.”

Więcej na stronie: https://kujawskopomorskie.trade.gov.pl/pl/aktualnosci/283007,zaproszenie-na-seminarium-handlujesz-z-zagranica-zadbaj-o-swoje-interesy-czyli-jak-byc-bezpiecznym-w-obrocie-miedzynarodowym-.html

drukuj (Zaproszenie na seminarium „Handlujesz z zagranicą? Zadbaj o swoje interesy! – czyli, jak być bezpiecznym w obrocie międzynarodowym”)

Bezpłatne szkolenia dla przedsiębiorców

Negocjacje handlowe, finansowanie działalności gospodarczej i zabezpieczanie ryzyka MŚP, prospecting, social media – tych zagadnień dotyczyć będą bezpłatne szkolenia, które już wkrótce odbędą się w Regionalnych Inkubatorach Przedsiębiorczości w Bydgoszczy i Toruniu.

Bezpłatne szkolenia dla przedsiębiorców

Przedsiębiorco ! Pozyskaj finansowanie, zoptymalizuj zużycie energii, wygeneruj oszczędności

Podmioty lub osoby wykonujące usługi na terenie Miasta Chełmży!

    Informujemy wszystkie podmioty gospodarcze i osoby świadczące wszelkiego rodzaju usługi  na terenie miasta (w tym usługi  w ramach pomocy sąsiedzkiej), że tworzona jest w/g rodzaju usług, miejska internetowa książka telefoniczna aby ułatwić mieszkańcom naszego miasta znalezienie bez problemu fachowca, gdy jest potrzebna szybka pomoc w nagłych codziennych sprawach lub życzliwa pomoc sąsiada.

    Wszystkie zainteresowane osoby, które chciałyby aby ich nr telefonu został zamieszczony w tworzonym wykazie,  prosi się o kontakt osobisty z Wydziałem Spraw Społecznych i Obywatelskim Urzędu Miasta Chełmży (pok. nr 13 Mały Ratusz) lub telefonicznie pod nr 56 639 23 33.

drukuj (Podmioty lub osoby wykonujące usługi na terenie Miasta Chełmży!)

  • informacja

Obowiązek uiszczenia opłat z tytułu odtwarzania muzyki

Związek Producentów Audio Video przypomina o obowiązku uiszczenia opłat z tytułu odtwarzania muzyki. Zgodnie z ustawą o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994 r. każdy podmiot gospodarczy, wykorzystujący w swojej działalności nagrania muzyczne zobowiązany jest do odprowadzania opłat z tytułu ich eksploatacji. Nie ma przy tym znaczenia z jakiego źródła odtwarzane są nagrania muzyczne.

Banery

[obiekt mapy] Urząd Miasta Chełmża

Urząd Miasta Chełmża  
ul. Hallera 2, 87-140 Chełmża
tel. +48 56 675-22-91
fax +48 56 675-21-22
e-mail: um@chelmza.pl