Menu

Mieszkaniec

Nawigacja

Menu podstrona

Pozostałe aktualności:

Treść

Miejska Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych

Skład Komisji

Gdzie szukać pomocy

        Masz problem alkoholowy lub  narkotykowy, przemoc lub inne  uzależnienie, pomoc można uzyskać w następujących miejscach

Ważna informacja

          Miejska Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Chełmży informuje osoby zainteresowane oraz sympatyków, że punkt konsultacyjny czynny w soboty obsługiwany przez terapeutów P. Beatę Radtke-Zdrojewską oraz P. Michała Dąbkowskiego wznawia działalność i będzie czynny w każdą sobotę w godzinach 9,00 - 12,00. Bardzo prosimy o przestrzeganie wszelkich norm prawnych związanych z zagrożeniem pandemią.  Ponadto informujemy, że w przypadku konieczności skontaktowania się z przedstawicielem komisji możliwe to jest poprzez połączenie telefoniczne z UM w Chełmży tel. 56 675 22 92 p. Niedzielska Iwona.

  • autor: TB

Sport a uzależnienia

Sport a uzależnienia

Zarząd Klubu Sportowego „Legia” Chełmża w dniu 8 października 2020 roku w ramach współpracy z Miejską Komisją Rozwiązywania Problemów Alkoholowych zorganizował dla swoich młodych podopiecznych na zakończenie rundy jesiennej rozgrywek w piłkę nożną podsumowanie sezonu połączone z wykładem terapeutycznym na powyższy temat.

Informator - Dokąd o Pomoc?

  • autor: TB
  • ulotka - "Dokąd o pomoc"
    ulotka - "Dokąd o pomoc"

MKRPA a COVID-19

      W roku 2020 Miejska Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych miała bardzo utrudnione działanie, w związku zaistniałą pandemią koronawirusa COVID-19

Komisja pracuje

     W dniu 19 września 2020r. po przerwie związanej z pandemią koronawirusa  wreszcie odbyło się spotkanie robocze Miejskiej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych.

Nawroty w chorobie …

 

           Pod takim tytułem Miejska Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych zorganizowała w dniu 07 lutego 2020r. spotkanie z  specjalistą terapii uzależnień Michałem Dąbkowskim.

 

Spotkanie z przedstawicielem Policji

        Miejska Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Chełmży  zaprosiła w dniu  4 marca 2020 roku  na swoje posiedzenie  Komendanta Komisariatu Policji, mł. insp. Sławomira Więcka, w jego zastępstwie uczestniczył w spotkaniu, asp. szt. Sebastian Kowalewski.

Coroczne spotkanie z Burmistrzem

        W dniu 12.02.2020r. Miejska Komisja Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Chełmży odbyła swoje kolejne spotkanie

Kompendium informacji o Miejskiej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Chełmży

     Drodzy Państwo tutaj możecie zapoznać się z historią MKRPA na przełomie ostatnich kilkunastu lat. Informacje zawarte są w formie plików "pdf" zredagowanych i opracowanych przez członka MKRPA p. Mariana Waleckiego.

Banery

[obiekt mapy] Urząd Miasta Chełmża

Urząd Miasta Chełmża  
ul. Hallera 2, 87-140 Chełmża
tel. +48 56 675-22-91
fax +48 56 675-21-22
e-mail: um@chelmza.pl