Menu

Mieszkaniec

Nawigacja

Menu podstrona

Pozostałe aktualności:

Treść

Spotkanie robocze MKRPA

Spotkanie robocze MKRPA

 

 

   W dniu 23.02.2022r. Miejska Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych odbyła swoje robocze posiedzenie mimo nadal panującej pandemii coronawirusa w nowej odmianie omikron, który nie ominął również członków Komisji.

Na spotkaniu przewodnicząca Anna Lewandowska-Jopp zreferowała członkom Komisji przebytą rozmowę z Burmistrzem Miasta Chełmży Panem Jerzym Czerwińskim, w której poinformował, że w bieżącym roku proponuje dalszą pracę Komisji w niezmienionym składzie.

W dalszej części spotkania omówiony został plan pracy na rok 2022. Zmodyfikowana została praca członków Komisji w Punkcie konsultacyjnym, która będzie odbywać się nadal w każdą środę. W siedzibie MKRPA kontynuowane będą nadal w każdą sobotę porady i rozmowy motywujące z petentami szukającymi pomocy dla osób z problemami i uzależnionych.

Omówione zostały także propozycje zorganizowania spotkań promujących zdrowy i trzeźwy styl życia, które wzorem lat ubiegłych mogłyby się odbywać w plenerze i na terenie miasta Chełmża.

Komisja zdeklarowała się również na dalszą współpracę z Powiatową i Miejską Biblioteką Publiczną oraz z pedagogami szkolnymi, z klubami sportowym i z Ośrodkami odwykowymi w Czerniewicach i w Świeciu.

 

MW

  • autor: TB
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Wstecz

Banery

[obiekt mapy] Urząd Miasta Chełmża

Urząd Miasta Chełmża  
ul. Hallera 2, 87-140 Chełmża
tel. +48 56 675-22-91
fax +48 56 675-21-22
e-mail: um@chelmza.pl