Menu

Mieszkaniec

Nawigacja

Pozostałe aktualności:

Treść

Ankieta - rewitalizacja

Szanowni Państwo,

zapraszamy do wypełnienia ankiety, której celem jest pogłębienie diagnozy obszaru zdegradowanego, który będzie podlegać rewitalizacji w ramach Gminnego Programu Rewitalizacji Gminy Miasta Chełmży na lata 2016-2023.

Obszar zdegradowany z uwagi na dużą koncentrację zjawisk tj. starzenie się społeczeństwa, niski poziom przedsiębiorczości i wysoki poziomu bezrobocia, obejmuje ulice: Sienkiewicza, Skargi, Św. Jana oraz częściowo ulice Hallera, Paderewskiego, Polną, Dworcową oraz Chełmińskie Przedmieście. Obszar ten może być poddany rewitalizacji, czyli działaniom obejmującym sferę społeczną, gospodarczą, przestrzenno-funkcjonalną, środowiskową i infrastrukturalną, które mają na celu poprawę sytuacji w tych wybranych obszarach miasta.

Celem badania ankietowego jest poznanie problemów i potrzeb mieszkańców miasta Chełmży w zakresie planowanych działań rewitalizacyjnych. Ankieta jest anonimowa, a jej wypełnienie zajmie Państwu kilka minut. Ankietę można wypełnić w pliku word i odesłać na adres mailowy: rewitalizacja@um.chelmza.pl lub wypełnić online poprzez formularz https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeArDdoyWV3PjNHrXEwY7EabkE-7QoJ1yNQhOE3woiutR-TXg/viewform do dnia 31 stycznia 2017 roku. Dziękujemy!

drukuj (Ankieta - rewitalizacja)

  • autor: Natalia Makowska, data: 2017-01-16

Wstecz

Banery

[obiekt mapy] Urząd Miasta Chełmża

Urząd Miasta Chełmża  
ul. Hallera 2, 87-140 Chełmża
tel. +48 56 675-22-91
fax +48 56 675-21-22
e-mail: um@chelmza.pl