Urząd Miasta Chełmży

Kalendarz

Piątek 26 Kwietnia 2019

Odnośniki

Wersja językowa

Ułatwienia dostępu

Imieniny

Klaudiusza, Marzeny, Marceliny

Nawigacja

Odnośniki

Menu

Intranet

Intranet

Banery

 • ratusz.pl
 • fundusze europejskie
 • http://geoportal.mojregion.info/

Banery

 • XVII Półmaraton Chełmżyński

Treść strony

Nabór Uczestników do Międzynarodowego Projektu Współpracy [Eco- North] LGD Ziemia Gotyku ogłasza nabór uczestników do międzynarodowego projektu współpracy Eco- North, realizowanego w ramach poddziałania 19.3 „Przygotowanie i realizacja działań w zakresie współpracy z lokalną grupą działania” objętego PROW na latach 2014- 2020.
Akcja Wiosennego Sprzątania Miasta Chełmży 2019 Kwiecień jest tym miesiącem, w którym w naszej miejscowości odbywa się ,,Akcja Wiosennego Sprzątania Miasta Chełmży 2019”.
Przegląd tańca przedszkolnego- polskie tańce regionalne Już po raz piąty Przedszkole Miejskie nr 1 zorganizowało ,,Przegląd Tańca Przedszkolnego”, który odbył się 12 kwietnia w Chełmżyńskim Ośrodku Kultury.
 • autor: Wioleta Derkowska, data: 2019-04-11
EU-geniusz ruszył w podróż do świata 3D 10 kwietnia 2019 r. w Starostwie Powiatowym w Toruniu odbyło się uroczyste podpisanie umowy partnerskiej pomiędzy 8 gminami powiatu toruńskiego, gminą Kowalewo Pomorskie i powiatem toruńskim, dotyczące wspólnej realizacji nowego projektu edukacyjnego "EU-geniusz w świecie 3D". Spotkaniu towarzyszył pokaz możliwości druku 3D, czyli tego, czego już od maja uczniowie będą uczyć się na projektowych zajęciach!
Burmistrz Miasta Chełmży wspiera działania na rzecz społeczności lokalnej 1 kwietnia rusza VI edycja programu grantowego „Decydujesz, pomagamy”. Burmistrz Miasta Chełmży objął Honorowy Patronat nad VI edycją programu „Decydujesz, pomagamy”. Tym samym zachęca aktywnych mieszkańców i organizacje społeczne do działania na rzecz najbliższego otoczenia.
Nowy pomost w Chełmży! W dniu 9 kwietnia odbył się oficjalny odbiór pomostu i sceny pływającej przy plaży „Ustronie” na chełmżyńskim Bulwarze 1000-lecia.
III edycja konkursu pn. „Przyjazny Dzielnicowy” Burmistrz Chełmży serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w III edycji konkursu pn. „Przyjazny Dzielnicowy”, zorganizowany przez Wydział Prewencji Komendy Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy.
Program Erasmus+ Projekt "Skills for Life" Erasmus+ to program Unii Europejskiej w dziedzinie edukacji, szkoleń, młodzieży i sportu na lata 2014-2020.
Radosław Sikorski w Chełmży W dniu 29 marca w Chełmżyńskim Ośrodku Kultury odbyło się spotkanie z Radosławem Sikorskim byłym ministrem spraw zagranicznych, marszałkiem Sejmu oraz kandydatem do Parlamentu Europejskiego.
Międzynarodowy Projekt „Piękna nasza Polska cała” - Przedszkole Miejskie nr 2 W związku z 100 – leciem Odzyskania przez Polskę Niepodległości Przedszkole Miejskie nr 2 w Chełmży przystąpiło do Międzynarodowego Projektu „Piękna nasza Polska cała".
Dzienny Dom Pomocy w Domu Marii

Wiadomości z Ratusza Wiadomości z Ratusza - kwiecień 2019r.
Wiosna już jest! Budząca się do życia przyroda - pierwsze przebiśniegi, krokusy, śpiewające skowronki przypominają nam o nadejściu nowej pory roku.
INFORMACJA O ZAKAZIE WYPALANIA TRAW INFORMACJA O ZAKAZIE WYPALANIA TRAW
Zmiana kursowania autobusów Planowany termin wdrożenia zmian został przyjęty na dzień 1 kwietnia b.r. Poniżej szczegóły dotyczące wprowadzonych zmian.
V Chełmżyńska Przedszkoliada Sportowa 25.02.2019 już po raz piąty rozegrane zostały zawody sportowe o Puchar Burmistrza Miasta Chełmża.
Europejski Dzień Logopedy w Szkole Podstawowej nr 3 w Chełmży W tym roku Europejski Dzień Logopedy odbył się w naszej szkole 4 marca pod hasłem " Bal karnawałowy w krainie głosek szumiących".
Przedszkolaki w świecie finansów Dzieci z Przedszkola Miejskiego nr 1 w Chełmży, w których realizowany był projekt edukacyjny ,,Pieniądze” odwiedziły Bank Spółdzielczy w Brodnicy oddział w Chełmży i BGŻ BNP PARIBAS odział w Chełmży.
Rozstrzygniecie Plebiscytu na Najlepszego Sportowca 2018 W dniu 22 lutego 2019 r. w Chełmżyńskim Ośrodku Kultury odbyło się uroczyste rozstrzygnięcie Plebiscytu na Najlepszego Sportowca. Organizatorami był Urząd Miasta Chełmży i gazeta „Nowości”.
Spotkanie z Sybirakami W dniu 22.02. 2019 r. odbyły się uroczystości związane z wspomnieniem wywózki Chełmżan na Sybir. 74 rocznica rozpoczęła się uroczysta mszą w Bazylice Świętej Trójcy.
Uroczyste podpisanie umowy W dniu 21 lutego 2019 r. w siedzibie urzędu Województwa Kujawsko - Pomorskiego, Burmistrz Miasta Chełmży - Jerzy Czerwiński oraz Marszałek Województwa Kujawsko - Pomorskiego - Piotr Całbecki podpisali umowy.
Sesje Rady Miejskiej online

Informujemy, że istnieje możliwość oglądania sesji Rady Miejskiej Chełmży online. W tym celu należy wejść na stronę: https://crv.pl.

Na stronie można także obejrzeć archiwalne sesje.

Oprócz tego na stronie https://posiedzenia.pl/chelmza dostępne są materiały z posiedzeń Rady Miejskiej. 

Zapraszamy.

 • autor: Jarosław Smyczyński, data: 2018-12-28
Komunikat uzupełniający „E-aktywni mieszkańcy województwa kujawsko-pomorskiego i łódzkiego”.

Szanowni Mieszkańcy

W związku z zainteresowaniem ze strony mieszkańców Chełmży uczestnictwem w projekcie: „E-aktywni mieszkańcy województwa kujawsko-pomorskiego i łódzkiego” oraz zgłaszanymi sygnałami o braku możliwości zgłoszenia woli uczestnictwa w wybranym szkoleniu z uwagi na pojawiający się komunikat o braku wolnych terminów, informujemy, że powyższy problem w przeciągu najbliższych dni zostanie usunięty po uzgodnieniu pomiędzy partnerami projektu konkretnych terminów szkoleń. Możliwość rejestracji winna nastąpić w przeciągu 2 najbliższych dni. Za uciążliwości z tego tytułu przepraszamy. Jednocześnie informujemy, że projekt będzie realizowany do lipca 2019 roku i każdy zainteresowany będzie mógł znaleźć dla siebie dogodny termin szkolenia.

drukuj (Komunikat uzupełniający „E-aktywni mieszkańcy województwa kujawsko-pomorskiego i łódzkiego”.)

 • autor: Janusz Wilczyński, data: 2018-12-04
„E-aktywni mieszkańcy województwa kujawsko-pomorskiego i łódzkiego”. Miło nam poinformować, iż Miasto Chełmża wraz z Partnerem Fundacją Wspierania Zrównoważonego Rozwoju realizują projekt grantowy pod tytułem w ramach „E-aktywni mieszkańcy województwa kujawsko-pomorskiego i łódzkiego”.

Odnośniki

Kalendarium

Brak wydarzeń w wybranym okresie
Miesiąc:
Rok:

Banery

 • Ziemia gotyku
 • Samorządowy Informator SMS
 • Facebook
 • mikroporady.pl

Dane teleadresowe

Urząd Miasta Chełmża   ul. Hallera 2   |   87-140 Chełmża
tel. +48 56 675-22-91
fax +48 56 675-21-22
e-mail: um@chelmza.pl
Jesteś 1961196 osobą na tej stronie

Stopka

      Copyright Urząd Miasta Chełmża   |   Polityka prywatności   |   powered by netadmin 7.01
Link - Unia Europejska

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.