Urząd Miasta Chełmży

Imieniny

Katarzyny, Marka, Gabriela

Nawigacja

Odnośniki

Menu

Intranet

Intranet

Banery

  • ratusz.pl
  • fundusze europejskie
  • http://geoportal.mojregion.info/

Banery

  • XVII Półmaraton Chełmżyński

Treść strony

Wiosna już jest! Budząca się do życia przyroda - pierwsze przebiśniegi, krokusy, śpiewające skowronki przypominają nam o nadejściu nowej pory roku.
INFORMACJA O ZAKAZIE WYPALANIA TRAW INFORMACJA O ZAKAZIE WYPALANIA TRAW
Zmiana kursowania autobusów Planowany termin wdrożenia zmian został przyjęty na dzień 1 kwietnia b.r. Poniżej szczegóły dotyczące wprowadzonych zmian.
V Chełmżyńska Przedszkoliada Sportowa 25.02.2019 już po raz piąty rozegrane zostały zawody sportowe o Puchar Burmistrza Miasta Chełmża.
Europejski Dzień Logopedy w Szkole Podstawowej nr 3 w Chełmży W tym roku Europejski Dzień Logopedy odbył się w naszej szkole 4 marca pod hasłem " Bal karnawałowy w krainie głosek szumiących".
Przedszkolaki w świecie finansów Dzieci z Przedszkola Miejskiego nr 1 w Chełmży, w których realizowany był projekt edukacyjny ,,Pieniądze” odwiedziły Bank Spółdzielczy w Brodnicy oddział w Chełmży i BGŻ BNP PARIBAS odział w Chełmży.
Wiadomości z Ratusza Wiadomości z Ratusza - marzec 2019r.
„ROZWÓJ KOMPETENCJI CYFROWYCH MIESZKAŃCÓW GMINY MIASTA CHEŁMŻY” PROJEKT „ROZWÓJ KOMPETENCJI CYFROWYCH MIESZKAŃCÓW GMINY MIASTA CHEŁMŻY” JUŻ RUSZYŁ I CIESZY SIĘ ROSNĄCYM ZAINTERESOWANIEM
Rozstrzygniecie Plebiscytu na Najlepszego Sportowca 2018 W dniu 22 lutego 2019 r. w Chełmżyńskim Ośrodku Kultury odbyło się uroczyste rozstrzygnięcie Plebiscytu na Najlepszego Sportowca. Organizatorami był Urząd Miasta Chełmży i gazeta „Nowości”.
Spotkanie z Sybirakami W dniu 22.02. 2019 r. odbyły się uroczystości związane z wspomnieniem wywózki Chełmżan na Sybir. 74 rocznica rozpoczęła się uroczysta mszą w Bazylice Świętej Trójcy.
Uroczyste podpisanie umowy W dniu 21 lutego 2019 r. w siedzibie urzędu Województwa Kujawsko - Pomorskiego, Burmistrz Miasta Chełmży - Jerzy Czerwiński oraz Marszałek Województwa Kujawsko - Pomorskiego - Piotr Całbecki podpisali umowy.
Sesje Rady Miejskiej online

Informujemy, że istnieje możliwość oglądania sesji Rady Miejskiej Chełmży online. W tym celu należy wejść na stronę: https://crv.pl.

Na stronie można także obejrzeć archiwalne sesje.

Oprócz tego na stronie https://posiedzenia.pl/chelmza dostępne są materiały z posiedzeń Rady Miejskiej. 

Zapraszamy.

  • autor: Jarosław Smyczyński, data: 2018-12-28
Komunikat uzupełniający „E-aktywni mieszkańcy województwa kujawsko-pomorskiego i łódzkiego”.

Szanowni Mieszkańcy

W związku z zainteresowaniem ze strony mieszkańców Chełmży uczestnictwem w projekcie: „E-aktywni mieszkańcy województwa kujawsko-pomorskiego i łódzkiego” oraz zgłaszanymi sygnałami o braku możliwości zgłoszenia woli uczestnictwa w wybranym szkoleniu z uwagi na pojawiający się komunikat o braku wolnych terminów, informujemy, że powyższy problem w przeciągu najbliższych dni zostanie usunięty po uzgodnieniu pomiędzy partnerami projektu konkretnych terminów szkoleń. Możliwość rejestracji winna nastąpić w przeciągu 2 najbliższych dni. Za uciążliwości z tego tytułu przepraszamy. Jednocześnie informujemy, że projekt będzie realizowany do lipca 2019 roku i każdy zainteresowany będzie mógł znaleźć dla siebie dogodny termin szkolenia.

drukuj (Komunikat uzupełniający „E-aktywni mieszkańcy województwa kujawsko-pomorskiego i łódzkiego”.)

  • autor: Janusz Wilczyński, data: 2018-12-04
„E-aktywni mieszkańcy województwa kujawsko-pomorskiego i łódzkiego”. Miło nam poinformować, iż Miasto Chełmża wraz z Partnerem Fundacją Wspierania Zrównoważonego Rozwoju realizują projekt grantowy pod tytułem w ramach „E-aktywni mieszkańcy województwa kujawsko-pomorskiego i łódzkiego”.

Odnośniki

Kalendarium

Brak wydarzeń w wybranym okresie
Miesiąc:
Rok:

Banery

  • Ziemia gotyku
  • Samorządowy Informator SMS
  • Facebook

Dane teleadresowe

Urząd Miasta Chełmża   ul. Hallera 2   |   87-140 Chełmża
tel. +48 56 675-22-91
fax +48 56 675-21-22
e-mail: um@chelmza.pl
Jesteś 1945291 osobą na tej stronie

Stopka

      Copyright Urząd Miasta Chełmża   |   Polityka prywatności   |   powered by netadmin 7.01
Link - Unia Europejska

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.