Urząd Miasta Chełmży

Kalendarz

Środa 21 Sierpnia 2019

Odnośniki

Wersja językowa

Ułatwienia dostępu

Imieniny

Joanny, Kazimierza, Emiliana

Nawigacja

  • Aktualności   /  

Odnośniki

Menu

Intranet

Intranet

Banery

  • fundusze europejskie
  • http://geoportal.mojregion.info/

Treść strony

Międzyszkolne Zawody Pływackie "Moją używką jest sport" pod patronatem Burmistrza Miasta Chełmży

W dniu 5 czerwca 2019 na pływalni krytej przy OSiT odbyły się zawody pływackie chełmżyńskich szkół podstawowych – „Moją używką jest sport”, które zorganizowała Szkoła Podstawowa nr 3, Szkoła Podstawowa nr 5 oraz OSiT. Udział w zawodach brały dzieci z klas IV – VI. Impreza odbyła się pod honorowym patronatem Burmistrza Miasta Chełmży.

Dziewczynki i chłopcy rywalizowali w następujących konkurencjach: styl dowolny i styl grzbietowy na dystansie 25m (IV klasy) i 50m (V – VI klasy), OPEN 200m oraz sztafety – reprezentacje szkół.

Najlepsi pływacy zostali obdarowani pamiątkowymi medalami oraz nagrodami rzeczowymi.

WYNIKI:

DZIEWCZYNKI KLASY IV – STYL DOWOLNY 25M

I MIEJSCE – AGATA GRUŹLEWSKA SP3

II MIEJSCE – WIKTORIA KAWECKA SP2

III MIEJSCE – MAJA GÓRSKA SP2

 

CHŁOPCY KLASY IV – STYL DOWOLNY 25M

I MIEJSCE – BORYS PAWŁOWSKI SP3

II MIEJSCE – FRANEK KITLIŃSKI SP5

III MIEJSCE – SZYMON MARHLEWSKI SP5

 

DZIEWCZYNKI KLASY IV – STYL GRZBIETOWY 25M

I MIEJSCE – PATRYCJA WANTOWSKA SP2

II MIEJSCE – OTYLIA BARTOSIŃSKA SP3

III MIEJSCE – MATYLDA FORNALIK SP2

 

CHŁOPCY KLASY IV – STYL GRZBIETOWY 25M

I MIEJSCE – FILIP STRZELECKI SP3

II MIEJSCE – MIESZKO BRAŻEWICZ SP3

III MIEJSCE – KAMIL MAŁOLEPSKI

 

 

DZIEWCZYNKI KLASY V – STYL DOWOLNY 50M

I MIEJSCE – KLAUDIA GÓRZYŃSKA SP2

II MIEJSCE – KIMBERLY SZCZYPIŃSKA SP2

III MIEJSCE – JULIA ZIÓŁKOWSKA SP2

 

CHŁOPCY KLASY V – STYL DOWOLNY 50M

I MIEJSCE – JACEK LEWANDOWSKI SP3

II MIEJSCE – RADEK GAJEWSKI SP2

III MIEJSCE – DAWID HAPKIE SP2

 

DZIEWCZYNKI KLASY V – STYL GRZBIETOWY 50M

I MIEJSCE – OLIWIA ZIÓŁKOWSKA SP2

II MIEJSCE – MAJA DROZDOWSKA SP5

III MIEJSCE – NATASZA SZREIBER SP3

 

CHŁOPCY KLASY V – STYL GRZBIETOWY 50M

I MIEJSCE – IGOR SADOLEWSKI SP5

II MIEJSCE – MAKSYMILIAN ROMANOWSKI SP5

III MIEJSCE – MIŁOSZ SKOMRA SP2

 

DZIEWCZYNKI KLASY VI – STYL DOWOLNY 50M

I MIEJSCE – BARBARA ZDROJEWSKA SP3

II MIEJSCE – JAGODA STODULSKA SP2

III MIEJSCE – TERESA SZMANIA SP3

 

CHŁOPCY KLASY VI – STYL DOWOLNY 50M

I MIEJSCE – DOMINIK ZIELIŃSKI SP2

II MIEJSCE – FRANEK SMYCZYŃSKI SP2

III MIEJSCE – KORDIAN ZIELIŃSKI SP2

 

DZIEWCZYNKI KLASY VI – STYL GRZBIETOWY 50M

I MIEJSCE – KUCIAK DAGMARA SP3

II MIEJSCE – MARYSIA ŁAPCZYŃSKA SP5

III MIEJSCE – MARTYNA SZPANKIEWICZ SP5

 

CHŁOPCY KLASY VI – STYL GRZBIETOWY 50M

I MIEJSCE – KACPER CABAJ SP2

II MIEJSCE – MOUHAMED KOUIDER SP5

III MIEJSCE – DANIEL BERING SP3

 

KATEGORIA OPEN 200M - CHŁOPCY

I MIEJSCE – FILIP STRZELECKI SP3

II MIEJSCE – KORDIAN ZIELIŃSKI SP2

III MIEJSCE – KACPER CABAJ SP5

 

KATEGORIA OPEN 200M - DZIEWCZYNKI

I MIEJSCE – BARBARA ZDROJEWSKA SP3

II MIEJSCE – DAGMARA KUCIAK SP3

III MIEJSCE – AGATA GRUŹLEWSKA SP3

 

SZTAFETA DRUŻYNOWA (3 DZIEWCZYNKI + 3 CHŁOPCÓW)

I MIEJSCE – SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2

II MIEJSCE – SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3

III MIEJSCE – SZKOŁA PODSTAWOWA NR 5

 

tekst i zdjęcia: Szkoła Podstawowa nr 3

  • autor: Wioleta Derkowska, data: 2019-06-11
  • zawodypywackie02.jpg
  • zawodypywackie04.jpg
  • zawodypywackie05.jpg
  • zawodypywackie06.jpg
  • zawodypywackie07.jpg
  • zawodypywackie09.jpg
  • zawodypywackie10.jpg
  • zawodypywackie12.jpg
  • zawodypywackie14.jpg
  • zawodypywackie15.jpg
  • zawodypywackie16.jpg
  • zawodypywackie17.jpg
  • zawodypywackie18.jpg
  • zawodypywackie19.jpg
  • zawodypywackie21.jpg
  • zawodypywackie22.jpg
  • zawodypywackie23.jpg
  • zawodypywackie24.jpg
  • zawodypywackie26.jpg
  • zawodypywackie29.jpg
  • zawodypywackie30.jpg
  • zawodypywackie31.jpg
  • zawodypywackie32.jpg
  • zawodypywackie33.jpg
  • zawodypywackie34.jpg
  • zawodypywackie35.jpg
  • zawodypywackie36.jpg
  • zawodypywackie37.jpg
  • zawodypywackie38.jpg
  • zawodypywackie39.jpg
  • zawodypywackie40.jpg
  • zawodypywackie41.jpg
  • zawodypywackie42.jpg
  • zawodypywackie43.jpg
  • zawodypywackie44.jpg
  • zawodypywackie45.jpg
  • zawodypywackie46.jpg

wstecz

Odnośniki

Kalendarium

Brak wydarzeń w wybranym okresie
Miesiąc:
Rok:

Banery

  • Ziemia gotyku
  • Samorządowy Informator SMS
  • Facebook
  • mikroporady.pl

Dane teleadresowe

Urząd Miasta Chełmża   ul. Hallera 2   |   87-140 Chełmża
tel. +48 56 675-22-91
fax +48 56 675-21-22
e-mail: um@chelmza.pl
Jesteś 2007187 osobą na tej stronie

Stopka

      Copyright Urząd Miasta Chełmża   |   Polityka prywatności   |   powered by netadmin 7.20
Link - Unia Europejska

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.