Urząd Miasta Chełmży

Imieniny

Romualda, Gerwazego, Protazego

Nawigacja

Odnośniki

Menu

Intranet

Intranet

Banery

  • fundusze europejskie
  • http://geoportal.mojregion.info/

Banery

  • XVII Półmaraton Chełmżyński

Treść strony

Fundusze unijne na start i rozwój firmy

Brak środków?

Fundusze unijne na start i rozwój firmy będą zawsze. Zmienia się tylko ich formuła.

Strategią unijną jest rozwijanie produktów finansowych zwrotnych. Ważne by myślenie przedsiębiorców, o pomocy finansowej, uległo zmianie. Nie warto planować rozwoju firmy, w oparciu o nadzieję na pozyskanie dotacji, lecz korzystać z tego, co rynek ma nam do zaoferowania. Pieniądze z pożyczek unijnych wracają i ponownie zasilają pulę do rozdysponowania.

Wielkopolska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości Sp. z o.o. od 15 lat wspiera pożyczkami firmy w swoim regionie. Powodzenie i zadowolenie przedsiębiorczych Wielkopolan jest zachętą by te działania implementować na terenie innych województw.

Pożyczka unijna dla przedsiębiorców z terenu województwa kujawsko-pomorskiego daje ogromne możliwości rozwoju firmy. Przedsiębiorca może sięgnąć po kwotę do 100 tysięcy złotych, nie angażując swoich środków w postaci wkładu własnego. Pożyczka jest udzielana nawet na 66 miesięcy, ale można ją rozliczyć wcześniej bez dodatkowych opłat. Z  unijnej pożyczki można skorzystać nie mając historii kredytowej – jest to oferta także na start. Pieniądze oprocentowane od 0,93%(!) można przeznaczyć na wcześniej określone cele nierolnicze, inwestycyjne i obrotowe. Przedsiębiorca ma możliwość zawieszenia spłaty odsetek na aż 12 miesięcy. Z  tej karencji warto skorzystać na samym początku, kiedy firma się rozkręca, lub poza szczytem sezonu, czyli w okresie gdy firma nie przynosi większego zysku.

„Warto zapytać, a nawet zawnioskować, by tego dokonać nawet nie trzeba mieć założonej działalności gospodarczej” – mówi Dyrektor Funduszu Pożyczkowego WARP Sp. z o.o. Tomasz Lewandowski. „Nasi pracownicy w sposób rzetelny udzielają informacji na temat oferty. Można  do nas zadzwonić, napisać, lub samemu poczytać. Szczegółowe informacje są dostępne na stronie internetowej pozyczkadlatwojejfirmy.pl.”

Chcesz otworzyć sklep, warsztat, szkołę tańca, salon fryzjerski, SPA, gabinet stomatologiczny, restaurację albo lodziarnię? A może firmę usługową i zorganizować festiwal?  Teraz możesz! Dzięki pożyczkom codziennie spełniają się marzenia o własnym biznesie. Daj sobie szansę.

drukuj (Fundusze unijne na start i rozwój firmy)

  • autor: Wiesława Pająk, data: 2018-07-02

wstecz

Odnośniki

Kalendarium

Brak wydarzeń w wybranym okresie
Miesiąc:
Rok:

Banery

  • Ziemia gotyku
  • Samorządowy Informator SMS
  • Facebook
  • mikroporady.pl

Dane teleadresowe

Urząd Miasta Chełmża   ul. Hallera 2   |   87-140 Chełmża
tel. +48 56 675-22-91
fax +48 56 675-21-22
e-mail: um@chelmza.pl
Jesteś 1983893 osobą na tej stronie

Stopka

      Copyright Urząd Miasta Chełmża   |   Polityka prywatności   |   powered by netadmin 7.01
Link - Unia Europejska

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.