Urząd Miasta Chełmży

Imieniny

Romualda, Gerwazego, Protazego

Nawigacja

Odnośniki

Menu

Intranet

Intranet

Banery

  • fundusze europejskie
  • http://geoportal.mojregion.info/

Banery

  • XVII Półmaraton Chełmżyński

Treść strony

Spotkanie informacyjne dotyczące projektu pn. „Upowszechnianie wykorzystania Odnawialnych Źródeł Energii na terenie miasta Chełmży – budowa instalacji OZE na budynkach mieszkalnych”

Burmistrz Miasta Chełmży zaprasza właścicieli budynków jednorodzinnych biorących udział w projekcie pn. „Upowszechnianie wykorzystania Odnawialnych Źródeł Energii na terenie miasta Chełmży – budowa instalacji OZE na budynkach mieszkalnych” na spotkanie informacyjne dotyczące planowanego montażu instalacji fotowoltaicznych.

Spotkanie odbędzie się w dniu 4 czerwca 2018 r. (poniedziałek) o godz. 1600 w sali Chełmżyńskiego Ośrodka Kultury przy ulicy Bydgoskiej 7.

W związku z uzyskaniem pozytywnej decyzji o przyznaniu dofinansowania ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego dla projektu pn. „Upowszechnianie wykorzystania Odnawialnych Źródeł Energii na terenie miasta Chełmży – budowa instalacji OZE na budynkach mieszkalnych”, gmina miasto Chełmża przystąpiła do realizacji przedsięwzięcia polegającego na montażu instalacji służących wytwarzaniu energii elektrycznej oraz cieplnej pochodzącej z odnawialnych źródeł energii.

Celem niniejszego spotkania jest przedstawienie szczegółowych informacji na temat planowanego przebiegu wdrażania przedmiotowego projektu. Wybrany przez gminę miasto Chełmża, Wykonawca zadania przybliży aspekty techniczne montażu instalacji, a także omówi planowany harmonogram zadania w odniesieniu do poszczególnych nieruchomości objętych projektem.

Zapraszamy wszystkich mieszkańców uczestniczących w projekcie do aktywnego udziału w spotkaniu. Wszystkie zgłaszane wątpliwości i uwagi związane z technicznymi i formalnymi warunkami realizacji zadania będą w miarę możliwości wyjaśniane na miejscu.

Szczegółowe informacje na temat spotkania można uzyskać w Urzędzie Miasta Chełmży w Małym Ratuszu, pokój nr 18 lub pod numerem tel. 56 639 23 47, a także na stronie internetowej Urzędu Miasta Chełmży www.chelmza.pl.

drukuj (Spotkanie informacyjne dotyczące projektu pn. „Upowszechnianie wykorzystania Odnawialnych Źródeł Energii na terenie miasta Chełmży – budowa instalacji OZE na budynkach mieszkalnych”)

  • autor: Bartosz Danielewicz, data: 2018-05-14

wstecz

Odnośniki

Kalendarium

Brak wydarzeń w wybranym okresie
Miesiąc:
Rok:

Banery

  • Ziemia gotyku
  • Samorządowy Informator SMS
  • Facebook
  • mikroporady.pl

Dane teleadresowe

Urząd Miasta Chełmża   ul. Hallera 2   |   87-140 Chełmża
tel. +48 56 675-22-91
fax +48 56 675-21-22
e-mail: um@chelmza.pl
Jesteś 1983908 osobą na tej stronie

Stopka

      Copyright Urząd Miasta Chełmża   |   Polityka prywatności   |   powered by netadmin 7.01
Link - Unia Europejska

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.