Urząd Miasta Chełmży

Imieniny

Jana, Alfreda, Izydora

Nawigacja

Odnośniki

Menu

Intranet

Intranet

Banery

  • ratusz.pl
  • fundusze europejskie
  • http://geoportal.mojregion.info/

Treść strony

Informacja o Narodowym Spisie Powszechnym

URZĄD STATYSTYCZNY w BYDGOSZCZY

Informuje, iż w 2021 r. odbędzie się kolejna edycja Narodowego Spisu Powszechnego Ludności i Mieszkań. Chcąc jak najlepiej przygotować się do realizacji tego ważnego zadania, jakim jest Spis Powszechny, Główny Urząd Statystyczny prowadzi konsultacje społeczne dotyczące zakresu informacji, które będą zbierane w przyszłym Spisie. Udział w konsultacjach jest niezwykle istotny, ponieważ zebrane opinie pomogą w zaprojektowaniu badania tak, aby jego wyniki w jak największym stopniu odpowiedziały na zgłaszane potrzeby.

Dlatego prosimy o przekazanie potrzeb informacyjnych – poprzez wypełnienie kwestionariusza online, dostępnego na stronie internetowej GUS http://konsultacjespis-2021.stat.gov.pl oraz na stronach urzędów statystycznych. Prosimy o podzielenie się potrzebami zarówno instytucji, jak i Państwa indywidualnymi potrzebami.

W celu ułatwienia wypełnienia przekazujemy kilka informacji o specyfice kwestionariusza. Formularz składa się z 11 obszarów tematycznych i odpowiadając na pytania wybieramy obszary, które są w kręgu naszego zainteresowania. Wskazujemy dane, które wykorzystujemy, oczekiwany poziom agregacji (kraj, województwo, powiat, gmina lub dopisujemy inny niewymieniony, spodziewany poziom) i określamy do jakich celów są te dane nam potrzebne. Podajemy również alternatywne źródło, które mogłoby zastąpić dane dostarczane za pomocą spisu. Po wypełnieniu części dotyczących wybranych obszarów tematycznych zaznaczamy w jakich układach potrzebne nam będą dane, do jakich celów. Mamy możliwość wnieść również uwagi co do ich zakresu. Na koniec każda z osób wypełniająca formularz może odpowiedzieć w jaki sposób chciałby uczestniczyć w Narodowym Spisie Powszechnym Ludności i Mieszkań 2021.

 

drukuj (Informacja o Narodowym Spisie Powszechnym)

wstecz

Odnośniki

Kalendarium

Brak wydarzeń w wybranym okresie
Miesiąc:
Rok:

Banery

  • Ziemia gotyku
  • Samorządowy Informator SMS
  • Facebook

Dane teleadresowe

Urząd Miasta Chełmża   ul. Hallera 2   |   87-140 Chełmża
tel. +48 56 675-22-91
fax +48 56 675-21-22
e-mail: um@chelmza.pl
Jesteś 1904408 osobą na tej stronie

Stopka

Copyright Urząd Miasta Chełmża   |   Polityka prywatności   |   powered by netadmin 7.01
Link - Unia Europejska

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.