Urząd Miasta Chełmży

Kalendarz

Wtorek 23 Października 2018

Odnośniki

Wersja językowa

Ułatwienia dostępu

Imieniny

Marleny, Seweryna, Jana

Nawigacja

Odnośniki

Menu

Intranet

Intranet

Banery

  • ratusz.pl
  • fundusze europejskie
  • http://geoportal.mojregion.info/

Treść strony

Budżet obywatelski powiatu toruńskiego – edycja II – zaczynamy !

Sześć siłowni plenerowych, boisko do siatkówki plażowej, koncerty muzyczne, turnieje sportowe, liczne warsztaty kulinarne to tylko niektóre projekty, których realizacja sfinansowana była z pierwszej edycji budżetu obywatelskiego powiatu toruńskiego.

Trwający właśnie nabór wniosków do kolejnej edycji budżetu to niewątpliwie doskonała okazja na poprawę infrastruktury sportowej czy też wzbogacenie życia kulturalnego w powiecie toruńskim. Do dyspozycji mieszkańców jest kwota 200 tys. zł – podzielona na dwie pule. 80 tys. zł. to część, z której realizowane będą zadania służące mieszkańcom całego powiatu. Pozostała kwota zaś – z tzw. puli lokalnej – umożliwi wcielenie w życie projektów służących mieszkańcom poszczególnych gmin powiatu toruńskiego. Propozycje zadań - mieszczących się w katalogu zadań powiatowych - planowanych do realizacji 2017 roku należy zgłaszać na specjalnym formularzu. Do formularza należy dołączyć listę poparcia projektu przez 15 mieszkańców gminy, w której realizowane będzie zadanie lub mieszkańców powiatu w przypadku ubiegania się o środki z puli powiatowej. Każdy mieszkaniec lub organizacja pozarządowa może zgłosić po jednej propozycji do realizacji z każdej puli. Na zgłoszenia czekamy do 14 października br. do godz. 14:30. W przypadku dostarczenia dokumentów za pośrednictwem poczty polskiej - decyduje data stempla pocztowego. Szczegółowe zasady, nowe druki dokumentów, podział środków oraz harmonogram realizacji budżetu obywatelskiego znajduje się na stronie internetowej www.powiattorunski.pl w zakładce powiat/budżet obywatelski.

drukuj (Budżet obywatelski powiatu toruńskiego – edycja II – zaczynamy !)

wstecz

Odnośniki

Kalendarium

Brak wydarzeń w wybranym okresie
Miesiąc:
Rok:

Banery

  • Ziemia gotyku
  • Samorządowy Informator SMS
  • Facebook

Dane teleadresowe

Urząd Miasta Chełmża   ul. Hallera 2   |   87-140 Chełmża
tel. +48 56 675-22-91
fax +48 56 675-21-22
e-mail: um@chelmza.pl
Jesteś 1879920 osobą na tej stronie

Stopka

Copyright Urząd Miasta Chełmża   |   Polityka prywatności   |   powered by netadmin 7.01
Link - Unia Europejska

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.