Menu

Aktualności

Nawigacja

Pozostałe aktualności:

Treść

Plan działań priorytetowych dzielnicowych komisariatu policji w Chełmży

Komendant Komisariatu Policji w Chełmży poinformował, iż dzielnicowi od lipca prowadzą działania w ramach opracowanych półrocznych planów działań priorytetowych dla swojego rejonu. Jest to narzędzie, które ma uspołecznić zadania realizowane przez dzielnicowych i zwiększyć skuteczność współdziałania dzielnicowego z mieszkańcami na rzecz poprawy bezpieczeństwa w danym rejonie. Określone zadania wynikają z oczekiwań społecznych uzyskanych podczas spotkań, konsultacji oraz debat ze społeczeństwem jak również z bieżącej analizy zagrożeń.

Dzielnicowy mł. asp. Marcin Rak jako Plan Działania Priorytetowego obrał rejon targowiska miejskiego przy ul. Skargi/Jana w celu zminimalizowania zjawiska gromadzenia się młodzieży i niewłaściwego jej zachowania w godzinach wieczorowo – nocnych.

Dzielnicowy sierż. sztab. Jarosław Markiewicz jako Plan Działania Priorytetowego obrał rejon wypoczynku znajdującego się w Chełmży przy ul. 3 Maja obejmującego trzy wiaty drewniane wraz z betonowymi grillami w celu zminimalizowania zjawiska wandalizmu i czynów o charakterze chuligańskim.

  • autor: Wioleta Derkowska, data: 2021-07-14

Wstecz

Banery

[obiekt mapy] Urząd Miasta Chełmża

Urząd Miasta Chełmża  
ul. Hallera 2, 87-140 Chełmża
tel. +48 56 675-22-91
fax +48 56 675-21-22
e-mail: um@chelmza.pl