Menu

Aktualności

Nawigacja

Pozostałe aktualności:

Treść

Świat oczami młodych

Fundacja Banku Ochrony Środowiska i Poczta Polska po raz czwarty zapraszają do udziału w konkursie plastycznym na projekt znaczka pocztowego "Świat oczami młodych" W tym roku konkurs przeznaczony jest dla dzieci i młodzieży w wieku 7 - 19 lat, a także ich nauczycieli ze szkół i ośrodków kultury w regionie. 

4. edycja konkursu jest poświęcona tematyce wolontariatu w różnych jego aspektach tj.: idee jakie ze sobą niesie, przykłady działań wolontariackich, a także korzyści zarówno dla beneficjentów jak i samych wolontariuszy. Dostrzegając wagę tematu, konkurs patronatami honorowymi objęli: Minister Edukacji Narodowej, Minister Infrastruktury, Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego i Ministerstwo Rodziny,  Pracy i Polityki Społecznej, a także Rzecznik Praw Dziecka.

Konkurs "Świat oczami młodych" stwarza młodzieży, oprócz możliwości wypowiedzi, niepowtarzalną okazję do samodzielnego zaprojektowania znaczków! Trzy najlepsze prace, nazwiska ich autorów oraz nazwy placówek, z których pochodzą znajdą się na znaczkach okolicznościowych, które zostaną wprowadzone do obiegu jesienią 2020 roku. 

Celem konkursu jest promocja i przybliżenie dzieciom i młodzieży idei wolontariatu, oraz zachęcenie do aktywnego angażowania się w pomaganie potrzebującym wsparcia: ludziom., zwierzętom, przyrodzie. Stworzone prace mają pomóc w zwiększeniu świadomości społecznej na temat wolontariatu i jego roli w życiu ludzi oraz zbudowaniu postaw altruistycznych.

Wszystkie ważne informacje znajdują się na zamieszczonej grafice.

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt  z koordynatorem konkursu - Panią Marią Jakubowską: 507 006 579, oczamimlodych@fundacjabos.pl

tekst i grafika: Fundacja Banku Ochrony Środowiska

  • autor: Wioleta Derkowska, data: 2020-03-09
  • Skan_220

Wstecz

Banery

[obiekt mapy] Urząd Miasta Chełmża

Urząd Miasta Chełmża  
ul. Hallera 2, 87-140 Chełmża
tel. +48 56 675-22-91
fax +48 56 675-21-22
e-mail: um@chelmza.pl

baner toplayer
informacja na temat kwarantanny