Menu

Aktualności

Nawigacja

Treść

INFORMACJA o wyłączeniu wsparcia systemu City Park App w Windows 10 Mobile.

            Firma City Park Group S.A. świadcząca usługi na terenie Gminy Miasta Chełmży w zakresie strefy płatnego parkowania poinformowała, iż firma Microsoft przekazała do opinii publicznej oficjalną informację dotyczącą zakończenia wsparcia systemu Windows 10 Mobile. Microsoft zaprzestanie dostarczać aktualizacje zabezpieczeń, poprawki niezwiązane z zabezpieczeniami, bezpłatne opcje asystowanej pomocy technicznej i aktualizacje wartości technicznej online. Oznacza to, że nie będzie już aktualizacji produktu i zabezpieczeń dla systemu Windows 10 Mobile przez co użytkowanie urządzeń z tym systemem będzie narażało użytkowników na realne niebezpieczeństwo.

            W związku z powyższym Spółka City Parking Group będąca deweloperem oprogramowania City Park App, w trosce o bezpieczeństwo użytkowników jej aplikacji na urządzeniach wyposażonych w system operacyjny Windows 10 Mobile, od dnia 15 października wyłącza funkcjonalność aplikacji dla systemu Windows Mobile.

            Jednocześnie informujemy, że wsparcie aplikacji City Park App dla systemów mobilnych Android OS oraz iOS będzie świadczone bez zmian.

  • autor: Magdalena Kołaszyńska, data: 2019-09-19

Wstecz

Banery

[obiekt mapy] Urząd Miasta Chełmża

Urząd Miasta Chełmża  
ul. Hallera 2, 87-140 Chełmża
tel. +48 56 675-22-91
fax +48 56 675-21-22
e-mail: um@chelmza.pl