Urząd Miasta Chełmży

Kalendarz

Piątek 23 Sierpnia 2019

Odnośniki

Wersja językowa

Ułatwienia dostępu

Imieniny

Apolinarego, Filipa, Róży

Nawigacja

Odnośniki

Menu

Intranet

Intranet

Banery

  • fundusze europejskie
  • http://geoportal.mojregion.info/

Treść strony

Zaproszenie na seminarium „Handlujesz z zagranicą? Zadbaj o swoje interesy! – czyli, jak być bezpiecznym w obrocie międzynarodowym”

Kujawsko-Pomorskie Centrum Obsługi Inwestorów i Eksporterów (K-PCOIE) przy Urzędzie Marszałkowskim Województwa Kujawsko-Pomorskiego wraz z Kancelarią Ostrowski i Wspólnicy sp.k. mają zaszczyt zaprosić na seminarium poświęcone zabezpieczaniu interesów podmiotów zawierających umowy w obrocie międzynarodowym, p.n. „Handlujesz z zagranicą? Zadbaj o swoje interesy! – czyli, jak być bezpiecznym w obrocie międzynarodowym.”

Więcej na stronie: https://kujawskopomorskie.trade.gov.pl/pl/aktualnosci/283007,zaproszenie-na-seminarium-handlujesz-z-zagranica-zadbaj-o-swoje-interesy-czyli-jak-byc-bezpiecznym-w-obrocie-miedzynarodowym-.html

drukuj (Zaproszenie na seminarium „Handlujesz z zagranicą? Zadbaj o swoje interesy! – czyli, jak być bezpiecznym w obrocie międzynarodowym”)

Bezpłatne szkolenia dla przedsiębiorców Negocjacje handlowe, finansowanie działalności gospodarczej i zabezpieczanie ryzyka MŚP, prospecting, social media – tych zagadnień dotyczyć będą bezpłatne szkolenia, które już wkrótce odbędą się w Regionalnych Inkubatorach Przedsiębiorczości w Bydgoszczy i Toruniu.
Bezpłatne szkolenia dla przedsiębiorców Przedsiębiorco ! Pozyskaj finansowanie, zoptymalizuj zużycie energii, wygeneruj oszczędności
Podmioty lub osoby wykonujące usługi na terenie Miasta Chełmży!

    Informujemy wszystkie podmioty gospodarcze i osoby świadczące wszelkiego rodzaju usługi  na terenie miasta (w tym usługi  w ramach pomocy sąsiedzkiej), że tworzona jest w/g rodzaju usług, miejska internetowa książka telefoniczna aby ułatwić mieszkańcom naszego miasta znalezienie bez problemu fachowca, gdy jest potrzebna szybka pomoc w nagłych codziennych sprawach lub życzliwa pomoc sąsiada.

    Wszystkie zainteresowane osoby, które chciałyby aby ich nr telefonu został zamieszczony w tworzonym wykazie,  prosi się o kontakt osobisty z Wydziałem Spraw Społecznych i Obywatelskim Urzędu Miasta Chełmży (pok. nr 13 Mały Ratusz) lub telefonicznie pod nr 56 639 23 33.

drukuj (Podmioty lub osoby wykonujące usługi na terenie Miasta Chełmży!)

Odnośniki

Kalendarium

Brak wydarzeń w wybranym okresie
Miesiąc:
Rok:

Banery

  • Ziemia gotyku
  • Samorządowy Informator SMS
  • Facebook
  • mikroporady.pl

Dane teleadresowe

Urząd Miasta Chełmża   ul. Hallera 2   |   87-140 Chełmża
tel. +48 56 675-22-91
fax +48 56 675-21-22
e-mail: um@chelmza.pl
Jesteś 9356 osobą na tej stronie

Stopka

      Copyright Urząd Miasta Chełmża   |   Polityka prywatności   |   powered by netadmin 7.20
Link - Unia Europejska

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.