Menu

Nawigacja

Menu podstrona

Treść

 

            Miękki, puchaty i taki z łatką. 25 listopada swoje święto obchodziła najmilsza zabawka, najlepszy przyjaciel dzieci i niezastąpiona przytulanka przy zasypianiu – Pluszowy Miś. Mimo coraz nowocześniejszych i coraz bardziej atrakcyjnych zabawek, moda na misie nie przemija, bo „Czy to jutro, czy to dziś, wszystkim jest potrzebny Miś!"

 

 W naszej szkole świętowaliśmy misiowe święto dnia 26 listopada. Dzieci tego dnia przyniosły ze sobą do szkoły swoje ukochane misie. Razem ze swoimi pluszakami uczestniczyły w apelu przygotowanym na cześć Misia. Uczniowie klas 0- 3 brali udział w najróżniejszych zabawach i konkursach- rysowały misia pod dyktando, tańczyły z misiami, uczestniczyły w zabawach rytmicznych, a także wysłuchały bajki „O Zbysiu i jego pluszowym misiu”. Przez cały czas towarzyszył im pluszowy miś, w którego wcieliła się pani Jolanta Bilska. Miś zachęcał do wspólnej zabawy i bawił się z dziećmi, a że jest ich najlepszym przyjacielem otrzymał od nich medal z napisem „ PRZYJACIEL DZIECI”. Uczniowie przyrzekli naszemu Misiowi, że zawsze będą tulić pluszowe misie i nie dadzą im zrobić żadnej krzywdy.

 

 

 

Na zakończenie uroczystości każda z klas otrzymała dyplomy „ Przyjaciela Pluszowego Misia”, a także kolorowankę z podobizną misia.

 

Apel przygotowały:

p. Jolanta Bilska

p. Renata Chudzik

p. Ewa Habant

p. Katarzyna Siebert

p. Beata Szymczak

p. Agnieszka Zdziech

Banery

[obiekt mapy] Urząd Miasta Chełmża

Urząd Miasta Chełmża  
ul. Hallera 2, 87-140 Chełmża
tel. +48 56 675-22-91
fax +48 56 675-21-22
e-mail: um@chelmza.pl