Menu

Nawigacja

Menu podstrona

Treść

 

Kalendarz  miejskich  i  powiatowych  imprez  sportowych  szkół  podstawowych  -  2012/2013

 

NASZE     SUKCESY

Agata Szwaja

 • Agata jest uczennicą klasy IVa. Agata zajęła IV miejsce w...
  Agata jest uczennicą klasy IVa. Agata zajęła IV miejsce w II Wyścigu Kolarskim o Puchar Burmistrza Miasta Chełmża Jerzego Czerwińskiego w kategorii klas IV, który odbył się 13 października 2012 roku w parku przy ul. 3 Maja obok stadionu Legi Chełmża. Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!

Joanna Grabowska

 • Joasia jest uczennicą klasy VIa. Joasia zajęła I miejsce w...
  Joasia jest uczennicą klasy VIa. Joasia zajęła I miejsce w II Wyścigu Kolarskim o Puchar Burmistrza Miasta Chełmża Jerzego Czerwińskiego w kategorii klas VI, który odbył się 13 października 2012 roku w parku przy ul. 3 Maja obok stadionu Legi Chełmża. Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!

Joanna Jurkiewicz

 • Joasia jest uczennicą klasy VIa. Joasia zajęła IV miejsce...
  Joasia jest uczennicą klasy VIa. Joasia zajęła IV miejsce w II Wyścigu Kolarskim o Puchar Burmistrza Miasta Chełmża Jerzego Czerwińskiego w kategorii klas VI, który odbył się 13 października 2012 roku w parku przy ul. 3 Maja obok stadionu Legi Chełmża. Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!

Konrad Smyczyński

 • Konrad jest uczniem klasy VIb. Konrad zajął III miejsce w...
  Konrad jest uczniem klasy VIb. Konrad zajął III miejsce w II Wyścigu Kolarskim o Puchar Burmistrza Miasta Chełmża Jerzego Czerwińskiego w kategorii klas VI, który odbył się 13 października 2012 roku w parku przy ul. 3 Maja obok stadionu Legi Chełmża. Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!

Marika Jaworska

 • Marika jest uczennicą klasy IVb. Marika zajęła I miejsce w...
  Marika jest uczennicą klasy IVb. Marika zajęła I miejsce w II Wyścigu Kolarskim o Puchar Burmistrza Miasta Chełmża Jerzego Czerwińskiego w kategorii klas IV, który odbył się 13 października 2012 roku w parku przy ul. 3 Maja obok stadionu Legi Chełmża. Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!

Oliwia Stodulska

 • Oliwia jest uczennicą klasy Va. Oliwia zajęła IV miejsce w...
  Oliwia jest uczennicą klasy Va. Oliwia zajęła IV miejsce w II Wyścigu Kolarskim o Puchar Burmistrza Miasta Chełmża Jerzego Czerwińskiego w kategorii klas V, który odbył się 13 października 2012 roku w parku przy ul. 3 Maja obok stadionu Legi Chełmża. Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!

Paweł Kiciński

 • Paweł jest uczniem klasy IVb. Swoje zainteresowania...
  Paweł jest uczniem klasy IVb. Swoje zainteresowania rozwija w modelarni COMBAT w Chełmży. We wrześniu 2012 r. zdobył I miejsce w IV Otwartych Mistrzostwach Poznania Plastikowych Modeli Redukcyjnych w klasie IIB2K-junior i III miejsce w klasie IIB2G-junior. Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!

Wiktoria Sulecka

 • Wiktoria jest uczennicą klasy VIb. Wiktoria zajęła II...
  Wiktoria jest uczennicą klasy VIb. Wiktoria zajęła II miejsce w II Wyścigu Kolarskim o Puchar Burmistrza Miasta Chełmża Jerzego Czerwińskiego w kategorii klas VI, który odbył się 13 października 2012 roku w parku przy ul. 3 Maja obok stadionu Legi Chełmża. Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!

Wiktoria Werner

 • Wiktoria jest uczennicą klasy IVb. Wiktoria zajęła II...
  Wiktoria jest uczennicą klasy IVb. Wiktoria zajęła II miejsce w II Wyścigu Kolarskim o Puchar Burmistrza Miasta Chełmża Jerzego Czerwińskiego w kategorii klas IV, który odbył się 13 października 2012 roku w parku przy ul. 3 Maja obok stadionu Legi Chełmża. Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!

Zuzanna Sulecka

 • Zuzanna jest uczennicą klasy IVa. Zuzia zajęła III miejsce...
  Zuzanna jest uczennicą klasy IVa. Zuzia zajęła III miejsce w II Wyścigu Kolarskim o Puchar Burmistrza Miasta Chełmża Jerzego Czerwińskiego w kategorii klas IV, który odbył się 13 października 2012 roku w parku przy ul. 3 Maja obok stadionu Legi Chełmża. Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!

Daniel Kaczorek

 • Daniel jest uczniem klasy Vc. Daniel zajął I miejsce w II...
  Daniel jest uczniem klasy Vc. Daniel zajął I miejsce w II Wyścigu Kolarskim o Puchar Burmistrza Miasta Chełmża Jerzego Czerwińskiego w kategorii klas V, który odbył się 13 października 2012 roku w parku przy ul. 3 Maja obok stadionu Legi Chełmża. Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!

Aleksandra Czarnecka

 • Ola jest uczennicą klasy VIb. Aleksandra zajęła III...
  Ola jest uczennicą klasy VIb. Aleksandra zajęła III miejsce w II Wyścigu Kolarskim o Puchar Burmistrza Miasta Chełmża Jerzego Czerwińskiego w kategorii klas VI, który odbył się 13 października 2012 roku w parku przy ul. 3 Maja obok stadionu Legi Chełmża. Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!

Julia Fabińska

 • Julia jest uczennicą klasy IVa. Julia otrzymała...
  Julia jest uczennicą klasy IVa. Julia otrzymała wyróżnienie w konkursie czytelniczym dla dzieci i młodzieży organizowanym przez Powiatową i Miejską Bibliotekę Publiczną w Chełmży „Piękne Głośne Czytanie” pod patronatem Burmistrza Miasta Chełmży. Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!

Konrad Brylski

 • Konrad jest uczniem klasy Vc. Konrad zajął IV miejsce w II...
  Konrad jest uczniem klasy Vc. Konrad zajął IV miejsce w II Wyścigu Kolarskim o Puchar Burmistrza Miasta Chełmża Jerzego Czerwińskiego w kategorii klas V, który odbył się 13 października 2012 roku w parku przy ul. 3 Maja obok stadionu Legi Chełmża. Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!

Wiktor Prokop

 • Wiktor jest uczniem klasy IVb. Swoje zainteresowania...
  Wiktor jest uczniem klasy IVb. Swoje zainteresowania rozwija w modelarni COMBAT w Chełmży. We wrześniu 2012 r. zdobył I miejsce w IV Otwartych Mistrzostwach Poznania Plastikowych Modeli Redukcyjnych w klasie II B 1G, Junior. I miejsce w IV Otwartych Mistrzostwach Poznania Plastikowych Modeli Redukcyjnych w klasie Artyleria bez własnego napędu 1: 35 i większe, Junior. II miejsce w IV Otwartych Mistrzostwach Poznania Plastikowych Modeli Redukcyjnych w klasie IIB2-junior i III miejsce w klasie IIB2G-junior. II miejsce w IV Otwartych Mistrzostwach Poznania Plastikowych Modeli Redukcyjnych w klasie Figurki 1: 35 i większe, Junior. Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!

 

 

 

 

Chcesz cały rok zdrowy być? Trzeba uprawić sport i zęby myć.

Nim wygodnie usiądziesz przy komputerze, jedź na siatkówkę na swoim rowerze!
 
By być wysportowanym nie wystarczy piłki mieć, trzeba za to jej używać i tego chcieć!

Ćwiczeń więcej,
mniej siedzenia
- doznasz prędzej 
uzdrowienia! 

Banery

[obiekt mapy] Urząd Miasta Chełmża

Urząd Miasta Chełmża  
ul. Hallera 2, 87-140 Chełmża
tel. +48 56 675-22-91
fax +48 56 675-21-22
e-mail: um@chelmza.pl