Urząd Miasta Chełmży

Imieniny

Emilii, Iwony, Leontyny

Nawigacja

Odnośniki

Menu

Intranet

Intranet

Banery

 • ratusz.pl
 • fundusze europejskie
 • http://geoportal.mojregion.info/

Banery

 • XVII Półmaraton Chełmżyński

Treść strony

Menu

 

Kalendarz  miejskich  i  powiatowych  imprez  sportowych  szkół  podstawowych  -  2012/2013

 

NASZE     SUKCESY

Agata Szwaja
 • Agata Szwaja
  Agata jest uczennicą klasy IVa. Agata zajęła IV miejsce w II Wyścigu Kolarskim o Puchar Burmistrza Miasta Chełmża Jerzego Czerwińskiego w kategorii klas IV, który odbył się 13 października 2012 roku w parku przy ul. 3 Maja obok stadionu Legi Chełmża. Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!
Joanna Grabowska
 • Joanna Grabowska
  Joasia jest uczennicą klasy VIa. Joasia zajęła I miejsce w II Wyścigu Kolarskim o Puchar Burmistrza Miasta Chełmża Jerzego Czerwińskiego w kategorii klas VI, który odbył się 13 października 2012 roku w parku przy ul. 3 Maja obok stadionu Legi Chełmża. Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!
Joanna Jurkiewicz
 • Joanna Jurkiewicz
  Joasia jest uczennicą klasy VIa. Joasia zajęła IV miejsce w II Wyścigu Kolarskim o Puchar Burmistrza Miasta Chełmża Jerzego Czerwińskiego w kategorii klas VI, który odbył się 13 października 2012 roku w parku przy ul. 3 Maja obok stadionu Legi Chełmża. Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!
Konrad Smyczyński
 • Konrad Smyczyński
  Konrad jest uczniem klasy VIb. Konrad zajął III miejsce w II Wyścigu Kolarskim o Puchar Burmistrza Miasta Chełmża Jerzego Czerwińskiego w kategorii klas VI, który odbył się 13 października 2012 roku w parku przy ul. 3 Maja obok stadionu Legi Chełmża. Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!
Marika Jaworska
 • Marika Jaworska
  Marika jest uczennicą klasy IVb. Marika zajęła I miejsce w II Wyścigu Kolarskim o Puchar Burmistrza Miasta Chełmża Jerzego Czerwińskiego w kategorii klas IV, który odbył się 13 października 2012 roku w parku przy ul. 3 Maja obok stadionu Legi Chełmża. Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!
Oliwia Stodulska
 • Oliwia Stodulska
  Oliwia jest uczennicą klasy Va. Oliwia zajęła IV miejsce w II Wyścigu Kolarskim o Puchar Burmistrza Miasta Chełmża Jerzego Czerwińskiego w kategorii klas V, który odbył się 13 października 2012 roku w parku przy ul. 3 Maja obok stadionu Legi Chełmża. Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!
Paweł Kiciński
 • Paweł Kiciński
  Paweł jest uczniem klasy IVb. Swoje zainteresowania rozwija w modelarni COMBAT w Chełmży. We wrześniu 2012 r. zdobył I miejsce w IV Otwartych Mistrzostwach Poznania Plastikowych Modeli Redukcyjnych w klasie IIB2K-junior i III miejsce w klasie IIB2G-junior. Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!
Wiktoria Sulecka
 • Wiktoria Sulecka
  Wiktoria jest uczennicą klasy VIb. Wiktoria zajęła II miejsce w II Wyścigu Kolarskim o Puchar Burmistrza Miasta Chełmża Jerzego Czerwińskiego w kategorii klas VI, który odbył się 13 października 2012 roku w parku przy ul. 3 Maja obok stadionu Legi Chełmża. Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!
Wiktoria Werner
 • Wiktoria Werner
  Wiktoria jest uczennicą klasy IVb. Wiktoria zajęła II miejsce w II Wyścigu Kolarskim o Puchar Burmistrza Miasta Chełmża Jerzego Czerwińskiego w kategorii klas IV, który odbył się 13 października 2012 roku w parku przy ul. 3 Maja obok stadionu Legi Chełmża. Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!
Zuzanna Sulecka
 • Zuzanna Sulecka
  Zuzanna jest uczennicą klasy IVa. Zuzia zajęła III miejsce w II Wyścigu Kolarskim o Puchar Burmistrza Miasta Chełmża Jerzego Czerwińskiego w kategorii klas IV, który odbył się 13 października 2012 roku w parku przy ul. 3 Maja obok stadionu Legi Chełmża. Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!
Daniel Kaczorek
 • Daniel Kaczorek
  Daniel jest uczniem klasy Vc. Daniel zajął I miejsce w II Wyścigu Kolarskim o Puchar Burmistrza Miasta Chełmża Jerzego Czerwińskiego w kategorii klas V, który odbył się 13 października 2012 roku w parku przy ul. 3 Maja obok stadionu Legi Chełmża. Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!
Aleksandra Czarnecka
 • Aleksandra Czarnecka
  Ola jest uczennicą klasy VIb. Aleksandra zajęła III miejsce w II Wyścigu Kolarskim o Puchar Burmistrza Miasta Chełmża Jerzego Czerwińskiego w kategorii klas VI, który odbył się 13 października 2012 roku w parku przy ul. 3 Maja obok stadionu Legi Chełmża. Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!
Julia Fabińska
 • Julia Fabińska
  Julia jest uczennicą klasy IVa. Julia otrzymała wyróżnienie w konkursie czytelniczym dla dzieci i młodzieży organizowanym przez Powiatową i Miejską Bibliotekę Publiczną w Chełmży „Piękne Głośne Czytanie” pod patronatem Burmistrza Miasta Chełmży. Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!
Konrad Brylski
 • Konrad Brylski
  Konrad jest uczniem klasy Vc. Konrad zajął IV miejsce w II Wyścigu Kolarskim o Puchar Burmistrza Miasta Chełmża Jerzego Czerwińskiego w kategorii klas V, który odbył się 13 października 2012 roku w parku przy ul. 3 Maja obok stadionu Legi Chełmża. Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!
Wiktor Prokop
 • Wiktor Prokop
  Wiktor jest uczniem klasy IVb. Swoje zainteresowania rozwija w modelarni COMBAT w Chełmży. We wrześniu 2012 r. zdobył I miejsce w IV Otwartych Mistrzostwach Poznania Plastikowych Modeli Redukcyjnych w klasie II B 1G, Junior. I miejsce w IV Otwartych Mistrzostwach Poznania Plastikowych Modeli Redukcyjnych w klasie Artyleria bez własnego napędu 1: 35 i większe, Junior. II miejsce w IV Otwartych Mistrzostwach Poznania Plastikowych Modeli Redukcyjnych w klasie IIB2-junior i III miejsce w klasie IIB2G-junior. II miejsce w IV Otwartych Mistrzostwach Poznania Plastikowych Modeli Redukcyjnych w klasie Figurki 1: 35 i większe, Junior. Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!

 

 

 

 

Chcesz cały rok zdrowy być? Trzeba uprawić sport i zęby myć.

Nim wygodnie usiądziesz przy komputerze, jedź na siatkówkę na swoim rowerze!
 
By być wysportowanym nie wystarczy piłki mieć, trzeba za to jej używać i tego chcieć!

Ćwiczeń więcej,
mniej siedzenia
- doznasz prędzej 
uzdrowienia! 

Odnośniki

Kalendarium

Brak wydarzeń w wybranym okresie
Miesiąc:
Rok:

Banery

 • Ziemia gotyku
 • Samorządowy Informator SMS
 • Facebook
 • mikroporady.pl

Dane teleadresowe

Urząd Miasta Chełmża   ul. Hallera 2   |   87-140 Chełmża
tel. +48 56 675-22-91
fax +48 56 675-21-22
e-mail: um@chelmza.pl
Jesteś 3675 osobą na tej stronie

Stopka

      Copyright Urząd Miasta Chełmża   |   Polityka prywatności   |   powered by netadmin 7.01
Link - Unia Europejska

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.