Urząd Miasta Chełmży

Kalendarz

Środa 21 Sierpnia 2019

Odnośniki

Wersja językowa

Ułatwienia dostępu

Imieniny

Joanny, Kazimierza, Emiliana

Nawigacja

Odnośniki

Menu

Intranet

Intranet

Banery

  • fundusze europejskie
  • http://geoportal.mojregion.info/

Treść strony

       ME w piłce nożnej w Szkole Podstawowej nr 3 rozpoczęły się już 6 czerwca. W tym właśnie dniu zorganizowano w naszej placówce Dzień Kibica. Aby uświetnić ten wyjątkowy dzień, uczniowie i nauczyciele przyszli  do szkoły ubrani na biało-czerwono.

 

    Przedstawiciele klas  IV-VI uczestniczyli  w turnieju, w którym musieli wykazać się zarówno  wiedzą  na temat piłki nożnej jak i  umiejętnościami  piłkarskimi.

 

Każda klasa natomiast zaprezentowała przed szacownym jury hymn Euro 2012 „Koko, koko Euro spoko” oraz hasło dopingujące polską reprezentację. Pomysłowość i kreatywność naszych uczniów zaskoczyła bardzo pozytywnie zarówno  publiczność jak i jury. Po pełnym emocji turnieju, podsumowano wyniki, wręczono dyplomy i rozdano drobne upominki.

 

   Jednak to nie był koniec wrażeń związanych z tym piłkarskim świętem. Wszyscy uczniowie z wychowawcami oraz  dyrekcją szkoły zgromadzili się na boisku i stamtąd wyruszyli  na przemarsz ulicami naszego miasta wyposażeni w biało -czerwone flagi, trąbki, szaliki, maskotki  i inne niesamowite  piłkarskie gadżety. Aplauz  ze strony przechodniów  dopingował  nas do maszerowania uliczkami Chełmży. W połowie  drogi zatrzymaliśmy się na Rynku i wspólnie zaśpiewaliśmy  hymn Euro 2012  „Koko, koko Euro spoko…..”, czym  wywołaliśmy zaskoczenie, ale też i uśmiech na twarzach mieszkańców  naszego miasta.  W tym  radosnym nastroju przeszliśmy jeszcze ulicami: Chełmińska, Chełmińskie Przedmieście, Polna i Hallera i dotarliśmy do szkoły. Trochę zmęczeni, ale pełni pozytywnych emocji  i miłych wrażeń zakończyliśmy Dzień Kibica w SP3.

 

 

tekst: Agnieszka Zdziech

foto: L. Chmielewski

 

Odnośniki

Kalendarium

Brak wydarzeń w wybranym okresie
Miesiąc:
Rok:

Banery

  • Ziemia gotyku
  • Samorządowy Informator SMS
  • Facebook
  • mikroporady.pl

Dane teleadresowe

Urząd Miasta Chełmża   ul. Hallera 2   |   87-140 Chełmża
tel. +48 56 675-22-91
fax +48 56 675-21-22
e-mail: um@chelmza.pl
Jesteś 1849 osobą na tej stronie

Stopka

      Copyright Urząd Miasta Chełmża   |   Polityka prywatności   |   powered by netadmin 7.20
Link - Unia Europejska

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.