Menu

Nawigacja

Menu podstrona

Treść

Szkolne baliki karnawałowe 

       2 i 3 marca b.r.  odbyły się w naszej szkole baliki karnawałowe organizowane przez Samorząd Uczniowski. W środę (2 marca) bawili się uczniowie klas I –III, w czwartek (3 marca) karnawał  żegnali uczniowie klas IV –VI.

     Bal dla klas młodszych odbył się  z udziałem zespołu „Gama”  pod kierunkiem pani  Jolanty Bilskiej. Jak przystało na prawdziwy bal, maluchy wraz z zespołem zatańczyły poloneza, walca angielskiego i wiedeńskiego. Wysłuchały także piosenek zaśpiewanych przez zespół, przy których świetnie się bawiły. Podsumowaniem zabawy było wybranie  królowej  i króla balu. Zwycięska para przez cały czas trwania balu tańczyła razem.

     Na balu klas IV-VI również nie zabrakło świetnej zabawy. Wszyscy bawili się wyśmienicie przy piosenkach  prezentowanych przez Jędrzeja Adamskiego. Dodatkową atrakcją balu był występ grup tanecznych.

  Zarówno pierwszej jak i  drugiej imprezie towarzyszyła świetna muzyka, uczniowie szaleli na parkiecie, a podczas krótkich przerw delektowali się pysznymi ciastami upieczonymi przez nasze mamy i babcie. 

Tekst: Weronika Walasiewicz 

Banery

[obiekt mapy] Urząd Miasta Chełmża

Urząd Miasta Chełmża  
ul. Hallera 2, 87-140 Chełmża
tel. +48 56 675-22-91
fax +48 56 675-21-22
e-mail: um@chelmza.pl