Urząd Miasta Chełmży

Kalendarz

Niedziela 21 Lipca 2019

Odnośniki

Wersja językowa

Ułatwienia dostępu

Imieniny

Daniela, Andrzeja, Benedykta

Nawigacja

Odnośniki

Menu

Intranet

Intranet

Banery

  • fundusze europejskie
  • http://geoportal.mojregion.info/

Banery

  • Triathlon 2019

Treść strony

II Mistrzostwa Chełmży w Halowej Piłce Nożnej W dniu 27 marca br. od wczesnych godzin rannych w hali sportowej w Chełmży odbywały się „II Mistrzostwa Chełmży w Halowej Piłce Nożnej”. W dzień turnieju przybyło 6 drużyn, choć zgłoszonych do rywalizacji było dużo więcej.
„Mistrzostwa Chełmży w Unihokeju Klas IV Szkół Podstawowych”. W sobotę 19 marca w hali sportowo – widowiskowej w Chełmży zorganizowano „Mistrzostwa Chełmży w Unihokeju Klas IV Szkół Podstawowych”. Do rywalizacji przystąpiło 5 klas, które systemem „każdy z każdym” miały wyłonić najlepszą klasę.
III RAJD RODZINNY - POWITANIE WIOSNY W sobotę 19 marca wyruszyliśmy z rodzicami na spacer do Zalesia. Wędrowaliśmy poboczem szosy przez Małą Grzywnę i Mirakowo.
Zawody pływackie W dniu 09.03.2011r. na pływalni krytej w Chełmży zorganizowano zawody pływackie, których sponsorami byli Ośrodek Sportu i Turystyki w Chełmży oraz Spółdzielnia Mieszkaniowo – Młodzieżowa w Chełmży.

III MISTRZOSTWA CHEŁMŻY W SIATKÓWCE

W dn. 26.02.2011r. w hali Ośrodka Sportu i Turystyki odbyły się po raz trzeci „Otwarte Mistrzostwa Chełmży w Siatkówce”. Zawody cieszą się bardzo dużą popularną o czym świadczy liczba zgłoszonych drużyn do turnieju.

Otwarte mistrzostwa Chełmży w tenisie stołowym amatorów

W dniu 30.01.2011 r. w gościnnej Chełmży odbyły się „Otwarte mistrzostwa Chełmży w tenisie stołowym” amatorów. Był to pierwszy turniej z cyklu „Cała Polska gra w pingponga” organizowanego dla Amatorów przez „Komisję Sportu Masowego” przy PZTS.

III Mistrzostwa miasta w piłce nożnej halowej dla oldbojów.

W dniu 09 stycznia 2011 na hali sportowo – widowiskowej w Chełmży po raz trzeci zorganizowano mistrzostwa miasta w piłce nożnej halowej dla oldbojów. Turniej otworzył pan wicestarosta powiatu toruńskiego Dariusz Meller.

Odnośniki

Kalendarium

Brak wydarzeń w wybranym okresie
Miesiąc:
Rok:

Banery

  • Ziemia gotyku
  • Samorządowy Informator SMS
  • Facebook
  • mikroporady.pl

Dane teleadresowe

Urząd Miasta Chełmża   ul. Hallera 2   |   87-140 Chełmża
tel. +48 56 675-22-91
fax +48 56 675-21-22
e-mail: um@chelmza.pl
Jesteś 13642 osobą na tej stronie

Stopka

      Copyright Urząd Miasta Chełmża   |   Polityka prywatności   |   powered by netadmin 7.20
Link - Unia Europejska

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.