Menu

Nawigacja

Treść

II Mistrzostwa Chełmży w Halowej Piłce Nożnej

W dniu 27 marca br. od wczesnych godzin rannych w hali sportowej w Chełmży odbywały się „II Mistrzostwa Chełmży w Halowej Piłce Nożnej”. W dzień turnieju przybyło 6 drużyn, choć zgłoszonych do rywalizacji było dużo więcej.

„Mistrzostwa Chełmży w Unihokeju Klas IV Szkół Podstawowych”.

W sobotę 19 marca w hali sportowo – widowiskowej w Chełmży zorganizowano „Mistrzostwa Chełmży w Unihokeju Klas IV Szkół Podstawowych”. Do rywalizacji przystąpiło 5 klas, które systemem „każdy z każdym” miały wyłonić najlepszą klasę.

III RAJD RODZINNY - POWITANIE WIOSNY

W sobotę 19 marca wyruszyliśmy z rodzicami na spacer do Zalesia. Wędrowaliśmy poboczem szosy przez Małą Grzywnę i Mirakowo.

Zawody pływackie

W dniu 09.03.2011r. na pływalni krytej w Chełmży zorganizowano zawody pływackie, których sponsorami byli Ośrodek Sportu i Turystyki w Chełmży oraz Spółdzielnia Mieszkaniowo – Młodzieżowa w Chełmży.

III MISTRZOSTWA CHEŁMŻY W SIATKÓWCE

W dn. 26.02.2011r. w hali Ośrodka Sportu i Turystyki odbyły się po raz trzeci „Otwarte Mistrzostwa Chełmży w Siatkówce”. Zawody cieszą się bardzo dużą popularną o czym świadczy liczba zgłoszonych drużyn do turnieju.

Otwarte mistrzostwa Chełmży w tenisie stołowym amatorów

W dniu 30.01.2011 r. w gościnnej Chełmży odbyły się „Otwarte mistrzostwa Chełmży w tenisie stołowym” amatorów. Był to pierwszy turniej z cyklu „Cała Polska gra w pingponga” organizowanego dla Amatorów przez „Komisję Sportu Masowego” przy PZTS.

III Mistrzostwa miasta w piłce nożnej halowej dla oldbojów.

W dniu 09 stycznia 2011 na hali sportowo – widowiskowej w Chełmży po raz trzeci zorganizowano mistrzostwa miasta w piłce nożnej halowej dla oldbojów. Turniej otworzył pan wicestarosta powiatu toruńskiego Dariusz Meller.

Banery

[obiekt mapy] Urząd Miasta Chełmża

Urząd Miasta Chełmża  
ul. Hallera 2, 87-140 Chełmża
tel. +48 56 675-22-91
fax +48 56 675-21-22
e-mail: um@chelmza.pl