Menu

Nawigacja

Menu podstrona

Treść

,,Dziadek to czułe słowo,

Babcia to ciepły gest …’’ 

               Motto to przyświecało koncertowi dedykowanemu Babciom i Dziadkom, który odbył się 24 lutego 20011 r. w auli Szkoły Podstawowej nr 3.

         W licznie zgromadzonej sali 50-osobowa grupa dzieci z klas 2b, 3a i 3b przedstawiła barwny i ciekawy program artystyczny. Na uroczystość złożyły się wiersze i piosenki dedykowane babciom i dziadkom. Nie zabrakło też tańców: ,,Tańca świerszcza’’, ,,Tańca Shakery’’, ,,Tańca z cukierkami’’. Zebrani podziwiali pokaz karate (Jakub Jeziorski i Łukasz Lewandowski), grę na trąbce (Dariusz Ziółkowski) i skrzypcach ( Natalia Jagielska). Wszystkich zachwycił pokaz tańca towarzyskiego w wykonaniu Czarka Łagóda i Agaty Szwai oraz taniec ukoronowanych przez wnuczęta – babci Mateusza z dziadkiem Oli.

         Tę piękna uroczystość uświetnił występ chóru ,,Młoda Chełmża’’ pod dyrekcja Teresy i Marka Pużanowskich.

         Wieczór dostarczył babciom i dziadkom wiele niezapomnianych przeżyć. Nie zabrakło też łez i wzruszeń. Wszyscy bawili się świetnie.  

Uroczystość przygotowały: Anna Kaznowska, Beata Mazur, Elżbieta Ostrowska i Wioleta Ostrowska. Na akordeonie akompaniowała artystom Jolanta Bilska.

 

            Organizatorki serdecznie dziękują za:

 

- uszycie kostiumów – Agnieszce Wójtowicz

 

- dekorację  - Renacie Chudzik.  

Tekst i zdjęcia: W. Ostrowska

opracował: admin. 

Banery

[obiekt mapy] Urząd Miasta Chełmża

Urząd Miasta Chełmża  
ul. Hallera 2, 87-140 Chełmża
tel. +48 56 675-22-91
fax +48 56 675-21-22
e-mail: um@chelmza.pl