Menu

Nawigacja

Menu podstrona

Treść

 

SKK-T w Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego

 

 

„16 listopada byliśmy na wycieczce SKKT z nauczycielką przyrody, panią pedagog i naszą wychowawczynią. Byliśmy w Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego w Toruniu. Poznaliśmy znaki ostrzegawcze, informacyjne, zakazu i nakazu. Oglądaliśmy film o przepisach drogowych. Mieliśmy też zabawę, żeby ułożyć znaki w poprawnej grupie. Po zakończeniu zajęć każdy dostał opaskę odblaskową. Później pojechaliśmy do schroniska. Przywieźliśmy zwierzętom karmę, koce, zabawki i wiele innych rzeczy. Na koniec zrobiliśmy sobie zdjęcie i wróciliśmy do Chełmży. Bardzo mi się podobało, ponieważ nauczyliśmy się przepisów ruchu drogowego i daliśmy zwierzętom potrzebne jedzenie”.

 

                                                       Konrad Smyczyński

 

 

         „W W.O.R.D. podobało się chyba wszystkim. Oglądaliśmy film o tym jak dobrze jeździć rowerem i poznaliśmy znaki drogowe. Później pojechaliśmy do schroniska, aby zawieźć karmę, koce i zabawki. Mam nadzieję, że każdy zapamięta tę wycieczkę i tam wrócimy”.

                                                      

Bartosz Huzarski

 

         „We wtorek byliśmy w Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego i w schronisku dla zwierząt. Podobało nam się w schronisku, zawieźliśmy tam karmę, zabawki i koce. Widzieliśmy pięknego, dużego bernardyna”.

 

Paulina Kotarska i Małgosia Zdrojewska

 

         „Podobały mi się zajęcia, w których nauczyliśmy się znaków drogowych i jak zachowywać się, gdy jeździmy na rowerze. Na koniec pani, która prowadziła zajęcia rozdała każdemu odblaski. Gdy jechaliśmy do schroniska oddać karmę, mogliśmy podziwiać piękno Torunia. Gdy dotarliśmy do schroniska przywitał nas ogromny pies. W autobusie było bardzo wesoło. Każdy wrócił szczęśliwy do domu”.

 

Agnieszka Majewska

 

 

         „Zajęcia w W.O.R.D. były pouczające. Nauczyły nas bezpiecznej jazdy na rowerze i rozróżniania poszczególnych znaków i grup. Zawieźliśmy do schroniska bardzo dużo karmy i wiele potrzebnych rzeczy dla zwierząt”.

 

Weronika Kręciszewska

 

 

         „Na wycieczce w Toruniu podobał mi się pouczający film, który opowiadał o tym jak powinno się bezpiecznie jeździć na rowerze. Uczyliśmy się też o znakach, mieliśmy różne zabawy, np. musieliśmy dopasować znaki do odpowiednich grup. Na koniec otrzymaliśmy odblaski na rękę. Odwiedziliśmy także schronisko dla zwierząt, którym zostawiliśmy koce, karmę i zabawki”.

 

Eliza Weber 

Banery

[obiekt mapy] Urząd Miasta Chełmża

Urząd Miasta Chełmża  
ul. Hallera 2, 87-140 Chełmża
tel. +48 56 675-22-91
fax +48 56 675-21-22
e-mail: um@chelmza.pl