Urząd Miasta Chełmży

Kalendarz

Poniedziałek 26 Sierpnia 2019

Odnośniki

Wersja językowa

Ułatwienia dostępu

Imieniny

Marii, Joanny, Sandry

Nawigacja

Odnośniki

Menu

Intranet

Intranet

Banery

  • fundusze europejskie
  • http://geoportal.mojregion.info/

Treść strony

Bulwar 1000-lecia odnowiony Dobiegła końca realizacja zadania pn. „Rewitalizacji strefy śródmiejskiej Chełmży w części zlokalizowanej przy Jeziorze Chełmżyńskim od ul. Tumskiej do ul. Toruńskiej – etap I”.
„Ostatnia prosta” Działania prowadzone w ramach „Rewitalizacji strefy śródmiejskiej Chełmży w części zlokalizowanej przy Jeziorze Chełmżyńskim od ul. Tumskiej do ul. Toruńskiej – etap I” wkroczyły w końcową fazę realizacji.
Wykonawca wznawia prace Wraz z zakończeniem zimowej aury Wykonawca robót budowlanych związanych z rewitalizacją strefy śródmiejskiej Chełmży w części zlokalizowanej przy Jeziorze Chełmżyńskim przystąpił do realizacji kolejnych etapów inwestycji.
Pierwsze rezultaty rewitalizacji Wraz z postępami prac w ramach projektu „Rewitalizacja strefy śródmiejskiej Chełmży w części zlokalizowanej przy Jeziorze Chełmżyńskim od ul. Tumskiej do ul. Toruńskiej – etap I” zmienia się oblicze chełmżyńskiej starówki.
„Rewitalizacja strefy śródmiejskiej Chełmży zlokalizowanej przy Jeziorze Chełmżyńskim od ul. Tumskiej do ul. Toruńskiej – etap I” rozpoczęta Pierwsze prace modernizacyjne objęły ulicę Wodną, gdzie dotychczasowa nawierzchnia drogowa zastąpiona zostanie kostką kamienną, natomiast chodniki wykonane będą z kostki klinkierowej w kolorze czerwonym.
Rewitalizacja strefy śródmiejskiej W kwietniu 2010 roku rozpoczną się prace związane z realizacją projektu pn. „Rewitalizacja strefy śródmiejskiej Chełmży w części zlokalizowanej przy Jeziorze Chełmżyńskim od ul. Tumskiej do ul. Toruńskiej – etap I”, którego głównym celem jest przywrócenie ładu przestrzennego obszaru Bulwaru 1000-lecia oraz stworzenie w strefie śródmiejskiej Chełmży środowiska przyjaznego mieszkańcom i turystom. Niniejsze przedsięwzięcie jest istotnym elementem procesu rewitalizacji zaprogramowanego w Lokalnym Programie Rewitalizacji Gminy Miasto Chełmża na lata 2008-2015.

Odnośniki

Kalendarium

Brak wydarzeń w wybranym okresie
Miesiąc:
Rok:

Banery

  • Ziemia gotyku
  • Samorządowy Informator SMS
  • Facebook
  • mikroporady.pl

Dane teleadresowe

Urząd Miasta Chełmża   ul. Hallera 2   |   87-140 Chełmża
tel. +48 56 675-22-91
fax +48 56 675-21-22
e-mail: um@chelmza.pl
Jesteś 15443 osobą na tej stronie

Stopka

      Copyright Urząd Miasta Chełmża   |   Polityka prywatności   |   powered by netadmin 7.20
Link - Unia Europejska

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.