Menu

Nawigacja

Menu podstrona

Treść

Karnawał to czas szaleństwa i radości.  Warto więc oddać się bezkarnie zabawie i korzystać z uroków karnawałowych, tak aby nabrać energii na najbliższe miesiące.

Żadna impreza karnawałowa nie może obejść się bez dobrej muzyki do tańca. Taniec przełamuje bariery między ludźmi, jest świetną okazją do wyrażania emocji.

Na karnawałową imprezę nie idziemy po to, by podpierać ściany. Umiejętność tańczenia stała się już dobrym obyczajem. Po prostu wypada umieć dobrze tańczyć. Na szczęście coraz rzadziej zdarza się, ze trzeba kogoś zachęcać do zabawy na parkiecie. Dotyczy to wszystkich - bez względu na wiek i płeć. Nie ma zasady, bawią się wszyscy.

 

Zabawa karnawałowa dla klas I-III i klas IV-VI

  


Tradycyjnie - już po raz kolejny - odbyła się w naszej szkole zabawa karnawałowa. W zabawie wzięły udział dzieci z młodszej i starszej grupy wiekowej.

Uczniowie klas I-III bawili się pod czujnym okiem swoich nauczycieli. Grupa wodzirejów prowadziła zabawy ruchowo-muzyczne. Najmłodsze dzieci zaprezentowały się w niezwykłych, bajkowych strojach. Nie zabrakło: Czerwonego Kapturka, Śpiącej Królewny, Królewicza, Czarownicy itp.

Również w miłej i radosnej atmosferze przebiegł bal klas IV-VI. Dzieci w doskonałych nastrojach wróciły do domów.

 

BAL KARNAWAŁOWY DLA NAJMŁODSZYCH

Opracował: Admin.

Banery

[obiekt mapy] Urząd Miasta Chełmża

Urząd Miasta Chełmża  
ul. Hallera 2, 87-140 Chełmża
tel. +48 56 675-22-91
fax +48 56 675-21-22
e-mail: um@chelmza.pl