Menu

Nawigacja

Menu podstrona

Treść

     W sobotę 30 maja skorzystaliśmy z zaproszenia toruńskiego Caritasu i wzięliśmy udział w festynie rodzinnym „Bądźmy razem” zorganizowanym z okazji Dnia Dziecka.

Ubrani w firmowe koszulki podarowane przez organizatorów powędrowaliśmy niespiesznie przez Park Miejski na Bydgoskim Przedmieściu w Toruniu, zatrzymując się po drodze na całkiem sympatycznym placu zabaw.

Prawdziwa zabawa zaczęła się dopiero wtedy, gdy dotarliśmy nad brzeg Wisły, tuż za mostem drogowym. Na wiślanych błoniach przygotowano dla dzieci moc atrakcji, gier, zabaw. Naszym harcom towarzyszyły występy artystyczne grup dziecięcych i młodzieżowych; gwiazdą imprezy była szalejąca na scenie Majka Jeżowska. Dla wszystkich uczestników przygotowano darmowe paczki ze słodyczami i napojami  od sponsorów. Każdy mógł również do woli najeść się darmowego bigosu i kruchej drożdżówki.

Atmosfera imprezy była niezwykle hałaśliwa, ale jakże pełna dziecięcych uśmiechów i radości. Nic nie było w stanie zakłócić jej przebiegu, nawet padający od pewnego momentu rzęsisty deszcz.

Turystom z SKKT spodobał się nie tylko cały festyn, ale również możliwość spotkania kolegów czy krewniaków, którzy przybyli na imprezę innymi autokarami.  


 

                                                                                        Tekst: I. Wierzbicka

                                                                                       Zdjęcia: M. Stefaniak

opracował: admin.

Banery

[obiekt mapy] Urząd Miasta Chełmża

Urząd Miasta Chełmża  
ul. Hallera 2, 87-140 Chełmża
tel. +48 56 675-22-91
fax +48 56 675-21-22
e-mail: um@chelmza.pl