Urząd Miasta Chełmży

Kalendarz

Sobota 24 Sierpnia 2019

Odnośniki

Wersja językowa

Ułatwienia dostępu

Imieniny

Bartłomieja, Haliny, Jerzego

Nawigacja

Odnośniki

Menu

Intranet

Intranet

Banery

  • fundusze europejskie
  • http://geoportal.mojregion.info/

Treść strony

W dniach 11-13.09.2009  Klub Sportowo – Turystyczny „Włókniarz” w Chełmży przy współudziale Burmistrza Miasta Chełmzy , zorganizował  regaty żeglarskie w klasie Cadet , Laser , Optymist , OK'D , Turystycznej ( open  )  - XIX MEMORIAŁ im. S.LEWANDOWSKIEGO
Jednoczesnie odbyły  się wyscigi o  :
- PUCHAR FIRMY ORION ELECTRIC Sp. z o.o.
- PUCHAR POLSKI W KLASIE CADET
- MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA  W KLASIE CADET i OK’D
- PUCHAR FIRMY FRANK w KLASIE OPTYMIST
- PUCHAR KST WŁÓKNIARZ W KLASIE TURYSTYCZNEJ
W regatach brało udział ok. 110 zawodników z całej Polski ( Mielno , Giżycko , Olsztyn  , Pisz , Warszawa , Bydgoszcz , Grudziadz , Wąbrzeźno , Brodnica , Toruń )
W dniu 11-12.09.2009r. ( godz. 18-24) dla wszystkich uczestników i sympatyków żeglarstwa
na Tumskiej Przystani  odbył się II Piknik żeglarski współorganizowany przez Urząd Miasta Chełmży
W programie wystapili :
11.09 2009 Piątek
18.00 zespół BANAU
19,30 zespół JÓZWY
21.30 Kapitan Thorn
12.09.2009 Sobota
18,00 Zespół IWO
20.00 Zespół PEARL HARBOR
22.00 Zespół TORTILLA
23.30 FENIX PROJECT - Fire Show

Wyniki Regat Żeglarskich
Memoriał St. Lewandowskiego

Klasa CADET -
1 Miejce i Puchar firmy ORION Electric - Małecki Krzysztof, Mickiewicz Mikołaj (UKSW Giżycko) nagroda TV LCD. 2 Miejsce - Chlewicka Blanaka , Lorenz Urszula (MOS Pisz) nagroda ufundowana przez firmę MATIZOL S.A. 3 Miejsce - Komosiński Marcin , Sęk Konrad (MOS Pisz) nagroda ufundowana przez Wójta Gminy Chełmza

Klasa Optymist 1 Miejsce i Puchar firmay FRANK - Went Arkadiusz (TKŻ Toruń). 2 Miejsce - Kowalski Szymon (TKŻ Toruń). 3 Miejsce - Olszewski Sebastian (KW LOK Wąbrzeźno)

Klasa LASER (nagrody ufundowane przez firmę Henri Lloyd) 1 Miejsce Osiński Sebastian (KW LOK Wąbrzeźno). 2 Miejsce Moszyńska Patrycja (Elektryk Grudziądz). 3 Miejsce Łyjak Michał (Elektryk Grudziądz)

Klasa OK.' D (Mistrzostwa województwa)

1 miejsce Kałużny Kamil (KST Włókniarz Chełmża). 2 miejsce Całbecki Dawid (Elektryk Grudziądz). 3 miejsce Hawryło Wojtek (KST Włókniarz Chełmża)

Klasa Turystyczna (open)

1 miejsce i Puchar KST Włókniarz - Marcin Całbecki , Grzegorz Całbecki , Arek Elszkowski - OMEGA. 2 miejsce Adam Sanocki , Dariusz Pawłowski - Katamaran. 3 miejsce Szymon Ciesielski , Marta Bieniecka - 420

MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA W KLASIE CADET

1 . Kranciszewski Rafał , Kicińska Karolina (KST Włókniarz Chełmża). 2 . Czerska Marta , Wiśniewska Maria (Elektryk Grudziądz). 3 . Zielskowska Izabela , Wisniewska Maria (Elektryk Grudziądz)

wstecz

Odnośniki

Kalendarium

Brak wydarzeń w wybranym okresie
Miesiąc:
Rok:

Banery

  • Ziemia gotyku
  • Samorządowy Informator SMS
  • Facebook
  • mikroporady.pl

Dane teleadresowe

Urząd Miasta Chełmża   ul. Hallera 2   |   87-140 Chełmża
tel. +48 56 675-22-91
fax +48 56 675-21-22
e-mail: um@chelmza.pl
Jesteś 60665 osobą na tej stronie

Stopka

      Copyright Urząd Miasta Chełmża   |   Polityka prywatności   |   powered by netadmin 7.20
Link - Unia Europejska

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.