Menu

Nawigacja

Menu podstrona

Treść

 

 

IV SZKOLNY  KIERMASZ  ŚWIĄTECZNY

 Grudzień   2008 r.

 

Tradycją naszej szkoły stały się Szkolne Kiermasze Świąteczne. W tym roku, 18 grudnia kiermasz odbył się już po raz czwarty. Tak, jak w latach ubiegłych można było kupić wykonane przez uczniów: kartki świąteczne, ozdoby choinkowe i inne ozdoby świąteczne. Dzięki pomocy mam i babć naszych uczniów można było również skosztować pysznych, domowych wypieków: pierniczków i rogalików. Podobnie jak w roku ubiegłym ogromnym powodzeniem cieszyła się loteria fantowa. Każdy los wygrywał, dlatego też przy stoisku z loterią szybko ustawiła się długa kolejka chętnych.

Tegoroczny kiermasz mógł się odbyć dzięki ciężkiej pracy uczennic z klasy VI c, V a i V b, które już od października poświęcały swój wolny czas i pracowały przygotowując ozdoby na kiermasz. One również zajęły się całym przygotowaniem stoisk i później sprzedażą podczas kiermaszu.

 

NA WYRÓŻNIENIE ZASŁUŻYŁY:

·        Ania Jędrzejczyk, Paula Sadzikowska, Kornelia Głaszcz, Joanna Olszewska z klasy VI c;

·        Oliwia Chojnacka, Maja Marchlewska, Karolina Krupa, Weronika Ruszkowska, Weronika Wrzochal, Paulina Kwiatkowska, Angelika Łysiak i Klaudia Barańska z klasy V a;

·        Lena Przybyszewska, Ania Zielińska i Ewelina Grajkowska z klasy V b.

      

SZCZEGÓLNE PODZIĘKOWANIA NALEŻĄ SIĘ:

 p. Jolancie Jędrzejczyk, p. Małgorzacie Behnke, p. Katarzynie Sielskiej, p. Alinie Pileckiej, Iwonie Kufel, p. Jadwidze Błaszkowskiej, które nieodpłatne upiekły pyszne ciasta i ciasteczka na kiermasz.

 

Podziękowania należą się również uczniom klas IV, którzy przynosili na kiermasz własnoręcznie lub z rodzicami wykonane kartki i ozdoby świąteczne.

Ceny sprzedawanych podczas kiermaszu wyrobów były zróżnicowane od 0,5 zł do 4 zł. W efekcie udało się uzbierać 830 zł., które zostały wpłacone na konto chorej Wiktorii Jankowskiej.

Wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób materialny lub duchowy wspierali tegoroczny kiermasz bardzo dziękuję i zapraszam za rok.

 organizatorka

Jola     Tarkowska

 

Opracował: admin

Tekst: Jola Tarkowska

Banery

[obiekt mapy] Urząd Miasta Chełmża

Urząd Miasta Chełmża  
ul. Hallera 2, 87-140 Chełmża
tel. +48 56 675-22-91
fax +48 56 675-21-22
e-mail: um@chelmza.pl