Menu

Nawigacja

Menu podstrona

Treść

   

SZKOLNY KONKURS MATEMATYCZNY DLA KLAS I-III

        

         W marcu 2008r. uczniowie klas I-III brali udział w konkursie  matematyczny o miano „LICZAKA SEZONU”.

         Konkurs o podzielony był na dwa etapy. W pierwszym etapie brali udział wszyscy uczniowie klas młodszych. Uczniowie z najlepszymi wynikami z każdej    z klas przystąpili do drugiego etapu zmagań matematycznych.

 33 uczestników II etapu uplasowało się na następujących miejscach:

KLASA I

1.     Klaudia Kick                         klasa I b     18 punktów

2.     Mikołaj Poznański                klasa I a     16 punktów

3.     Konrad Smyczyński              klasa I b     13 punktów

4.     Agnieszka Majewska              klasa I b     8 punktów

 Paweł Widomski                    klasa I a      8 punków

5.     Szymon Orzechowski             klasa I b     4 punkty

6.     Patryk Płuciennik                  klasa I a      2 punkty

7.     Jakub Wierzbicki                  klasa I a      1 punkt

       

KLASA II

1.     Ola Wysocka                            klasa II b             27 punktów

2.     Mateusz Gołębiewski               klasa II a             21 punktów

3.     Julia Machalewska                  klasa II b             18 punktów

 Tomasz Dąbrowski                   klasa II b             18 punktów

4.     Mikołaj Kuczma               klasa II b              17 punktów

5.     Karolina Rocławska          klasa II a              15 punktów

 Krzysztof Łubkowski         klasa II b              15 punktów

6.     Maciej Kwapisz               klasa II a              14 punktów

    

KLASA III

1.     Andrzej Koślicki               klasa III a           21 punktów

2.     Agata Rybicka                 klasa III b           20 punktów

3.     Nina Zielińska                 klasa III b           18 punktów

4.     Wiktor Sielski                    klasa III b            17 punktów

           Julia Szymeczko                 klasa III a             17 punktów

5.   Justyna Behnke                  klasa III b            15 punktów

                Maksymilian Habant         klasa III a             15 punktów

                Martyna Jewczak             klasa III a             15 punktów

                Mateusz Siemieniecki       klasa III a             15 punktów

6.     Mateusz Kręciszewski          klasa III a             13 punktów

               Dominika Pawlak             klasa III c             13 punktów

7.     Ola Mazur                          klasa III a             12 punktów

8.     Weronika Ordon                 klasa III a             11 punktów

9.     Weronika Ficerman             klasa III c             10 punktów

10.   Jakub Miś                    klasa III c               9 punktów

11.    Michał Wiliński            klasa III c               8 punktów

                 Dominika Kucharczyk     klasa III c

      

         Wszystkim uczestnikom konkursu serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia   w następnych konkursach.

 

                                Organizatorki:  Małgorzata Karaszewska                 

                                                                                    Katarzyna Sielska

 

 

 

 

Banery

[obiekt mapy] Urząd Miasta Chełmża

Urząd Miasta Chełmża  
ul. Hallera 2, 87-140 Chełmża
tel. +48 56 675-22-91
fax +48 56 675-21-22
e-mail: um@chelmza.pl