Menu

Nawigacja

Menu podstrona

Treść

 

Jak III b wiosnę witała”

 

                                 

                          

W niecodzienny sposób pierwszy dzień wiosny 20 marca 2008r. klasa III b z SP 2 w Chełmży spędziła na miejskim basenie . Pod opieką wychowawczyni p. Marii Grubeckiej oraz p. Małgorzaty Sadzikowskiej i rodziców uczniów p. Katarzyny Sielskiej, p. Kasi i Grzegorza Stróż dzieciaki symbolicznie utopiły Marzannę i powitały wiosnę.

Pod czujnym okiem ratowników dzieciaki doskonale radziły sobie w wodzie. Grupa zaawansowanych pływaków pod opieką ratownika , p. Sadzikowskiej i p. Sielskiej korzystała z części basenu przeznaczonej dla umiejących pływać.

Grupa dzieci rozpoczynających naukę pływania doskonale bawiła się wraz z ratownikami i p. Kasią Stróż, którzy w świetny sposób zajęli się uczniami i zorganizowali zajęcia oswajające z wodą oraz przygotowujące do nauki pływania. Śmiechu było co niemiara, gdy jeden z ratowników topił Marzannę. Wszyscy brawami powitali Panią Wiosnę czyli p. K. Sielską. Ratownicy włączyli się do zabawy przebierając się za piękne Nimfy Wodne.

Zajęcia na basenie sponsorowali rodzice jednego z uczniów za co serdecznie dziękujemy. Szczególne podziękowania składamy panom ratownikom za wspaniałą opiekę i zorganizowanie ciekawych zajęć w wodzie oraz p. Sadzikowskiej i Sielskiej, które dodatkowo czuwały nad bezpieczeństwem uczniów.

                                  

Uczniowie klasy III b wraz z wychowawczynią

Opracował: admin

Tekst: K. Sielska

Banery

[obiekt mapy] Urząd Miasta Chełmża

Urząd Miasta Chełmża  
ul. Hallera 2, 87-140 Chełmża
tel. +48 56 675-22-91
fax +48 56 675-21-22
e-mail: um@chelmza.pl