Urząd Miasta Chełmży

Kalendarz

Niedziela 19 Listopada 2017

Odnośniki

Wersja językowa

Ułatwienia dostępu

Imieniny

Seweryna, Elżbiety, Maksyma

Nawigacja

Odnośniki

Menu

Intranet

Intranet

Banery

 • fundusze europejskie
 • http://geoportal.mojregion.info/

Banery

 • Samorządowy Informator SMS

Treść strony

Menu

PROTOKÓŁ Z KONSULTACJI W SPRAWIE PROJEKTU PROGRAMU WSPÓŁPRACY MIASTA CHEŁMŻY Z ORGANIZACJAMI POZARZĄDOWYMI I INNYMI PODMIOTAMI PROWADZĄCYMI DZIAŁALNOŚĆ POŻYTKU PUBLICZNEGO NA 2018 R. PROTOKÓŁ Z KONSULTACJI W SPRAWIE PROJEKTU PROGRAMU WSPÓŁPRACY MIASTA CHEŁMŻY Z ORGANIZACJAMI POZARZĄDOWYMI I INNYMI PODMIOTAMI PROWADZĄCYMI DZIAŁALNOŚĆ POŻYTKU PUBLICZNEGO NA 2018 R.
Zaproszenie przedstawicieli organizacji pozarządowych i innych podmiotów prowadzących działalność pożytku publicznego na konsultacje w sprawie przyjęcia projektu Programu Współpracy Miasta Chełmży z Organizacjami Pozarządowymi. BURMISTRZ MIASTA CHEŁMŻY zaprasza przedstawicieli organizacji pozarządowych i innych podmiotów prowadzących działalność pożytku publicznego na konsultacje w sprawie przyjęcia projektu Programu Współpracy Miasta Chełmży z Organizacjami Pozarządowymi i innymi Podmiotami Prowadzącymi Działalność Pożytku Publicznego na 2018 r.
 • autor informacji: Marek Dzielski
  data wytworzenia: 2017-05-26
 • opublikował: Jarosław Smyczyński
  data publikacji: 2017-05-26 11:53
 • autor informacji: Marek Dzielski
  data wytworzenia: 2017-05-26
 • opublikował: Jarosław Smyczyński
  data publikacji: 2017-05-26 11:52
Wyniki otwartego konkursu ofert na wykonanie zadań publicznych związanych z realizacją zadań samorządu gminy miasta Chełmży w II półroczu 2017 roku przez organizacje prowadzące działalność pożytku publicznego. Wyniki otwartego konkursu ofert na wykonanie zadań publicznych związanych z realizacją zadań samorządu gminy miasta Chełmży w II półroczu 2017 roku przez organizacje prowadzące działalność pożytku publicznego.
Zaproszenie do udziału w ogólnopolskim konkursie pn. Inicjatywy społeczne Centrum Rozwoju Lokalnego zaprasza organizacje pozarządowe oraz osoby fizyczne do udziału w konkursie pn. Inicjatywy społeczne. Ideą i głównym celem konkursu jest zachęcenie do realizowania działań oraz inicjatyw wspierających lokalne społeczności.
Skorygowany kosztorys zadania publicznego

Skorygowany kosztorys zadania publicznego

 • autor informacji: Marek Dzielski
 • opublikował: Paweł Zdrojewski
  data publikacji: 2017-01-31 14:30
 • zmodyfikował: Jarosław Smyczyński
  ostatnia modyfikacja: 2017-06-14 07:44
Wyniki otwartego konkursu ofert na wykonanie zadań publicznych związanych z realizacją zadań samorządu gminy miasta Chełmży w 2017 roku przez organizacje prowadzące działalność pożytku publicznego. Wyniki otwartego konkursu ofert na wykonanie zadań publicznych związanych z realizacją zadań samorządu gminy miasta Chełmży w 2017 roku przez organizacje prowadzące działalność pożytku publicznego.
Ogłoszenie otwartego konkursu ofert na wykonanie zadań publicznych związanych z realizacją zadań samorządu gminy w 2017 roku przez organizacje prowadzące działalność pożytku publicznego. Ogłoszenie otwartego konkursu ofert na wykonanie zadań publicznych związanych z realizacją zadań samorządu gminy w 2017 roku przez organizacje prowadzące działalność pożytku publicznego.
PROTOKÓŁ Z KONSULTACJI W SPRAWIE PROJEKTU PROGRAMU WSPÓŁPRACY MIASTA CHEŁMŻY Z ORGANIZACJAMI POZARZĄDOWYMI I INNYMI PODMIOTAMI PROWADZĄCYMI DZIAŁALNOŚĆ POŻYTKU PUBLICZNEGO NA 2017 R. W dniu 1 września 2016r. o godz. 13.00 w Sali Mieszczańskiej Ratusza przeprowadzono konsultacje z przedstawicielami organizacji pozarządowych w sprawie projektu „Programu Współpracy miasta Chełmży z organizacjami pozarządowymi i innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na 2017 r.”. W konsultacjach wzięło udział 14 przedstawicieli organizacji pozarządowych.

BURMISTRZ MIASTA CHEŁMŻY zaprasza przedstawicieli organizacji pozarządowych i innych podmiotów prowadzących działalność pożytku publicznego na konsultacje w sprawie przyjęcia projektu Programu Współpracy Miasta Chełmży z Organizacjami Pozarządowymi i innymi Podmiotami Prowadzącymi Działalność Pożytku Publicznego na 2017 r. Konsultacje odbędą się w dniu 1 września  2016 r. o godz. 13:00 w Sali Mieszczańskiej Ratusza przy ul. Hallera 2 w Chełmży.

drukuj ()

 • opublikował: Administrator - UM Chełmża
  data publikacji: 2016-08-26 09:16
 • opublikował: Administrator - UM Chełmża
  data publikacji: 2016-08-26 09:17
 • opublikował: Administrator - UM Chełmża
  data publikacji: 2016-08-26 09:17
Wyniki otwartego konkursu ofert na wykonanie zadań publicznych związanych z realizacją zadań samorządu gminy miasta Chełmży w II półroczu 2016 roku przez organizacje prowadzące działalność pożytku publicznego. Wyniki otwartego konkursu ofert na wykonanie zadań publicznych związanych z realizacją zadań samorządu gminy miasta Chełmży w II półroczu 2016 roku przez organizacje prowadzące działalność pożytku publicznego.
Sprawozdanie z Realizacji Programu współpracy Gminy Miasta Chełmży z organizacjami pozarządowymi i innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na 2015 r.

drukuj (Sprawozdanie z Realizacji Programu współpracy Gminy Miasta Chełmży z organizacjami pozarządowymi i innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na 2015 r.)

 • opublikował: Administrator - UM Chełmża
  data publikacji: 2016-04-28 12:08
 • opublikował: Administrator - UM Chełmża
  data publikacji: 2016-04-28 12:08
 • zmodyfikował: Administrator - UM Chełmża
  ostatnia modyfikacja: 2016-04-28 12:09
Nowelizacja ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie. W związku ze zmianami zapisów ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie uprzejmie proszę o zapoznanie się z treścią znowelizowanej ustawy wszystkich przedstawicieli organizacji pozarządowych.

drukuj ()

 • opublikował: Administrator - UM Chełmża
  data publikacji: 2016-02-03 13:23
Ogłoszenie otwartego konkursu ofert na wykonanie zadań publicznych związanych z realizacją zadań samorządu gminy w 2016 roku przez organizacje prowadzące działalność pożytku publicznego. Burmistrz Miasta Chełmży ogłasza
otwarty konkurs ofert na wykonanie zadań publicznych związanych z realizacją zadań samorządu gminy w 2016 roku przez organizacje prowadzące działalność pożytku publicznego
PROTOKÓŁ Z KONSULTACJI W SPRAWIE PROJEKTU PROGRAMU WSPÓŁPRACY MIASTA CHEŁMŻY Z ORGANIZACJAMI POZARZĄDOWYMI I INNYMI PODMIOTAMI PROWADZĄCYMI DZIAŁALNOŚĆ POŻYTKU PUBLICZNEGO NA 2016 R. PROTOKÓŁ Z KONSULTACJI W SPRAWIE PROJEKTU PROGRAMU WSPÓŁPRACY MIASTA CHEŁMŻY Z ORGANIZACJAMI POZARZĄDOWYMI I INNYMI PODMIOTAMI PROWADZĄCYMI DZIAŁALNOŚĆ POŻYTKU PUBLICZNEGO NA 2016 R.
Zaproszenie na konsultacje w sprawie przyjęcia projektu Programu Współpracy Miasta Chełmży z Organizacjami Pozarządowymi i innymi Podmiotami Prowadzącymi Działalność Pożytku Publicznego na 2016 r BURMISTRZ MIASTA CHEŁMŻY zaprasza przedstawicieli organizacji pozarządowych i innych podmiotów prowadzących działalność pożytku publicznego na konsultacje w sprawie przyjęcia projektu Programu Współpracy Miasta Chełmży z Organizacjami Pozarządowymi i innymi Podmiotami Prowadzącymi Działalność Pożytku Publicznego na 2016 r.
Wyniki otwartego konkursu ofert na wykonanie zadań publicznych związanych z realizacją zadań samorządu gminy miasta Chełmży w okresie od 15 września do 15 grudnia 2015r. przez organizacje prowadzące działalność pożytku publicznego w zakresie: UPOWSZECHNIANIA I ROZWOJU KULTURY FIZYCZNEJ I SPORTU Wyniki otwartego konkursu ofert na wykonanie zadań publicznych związanych z realizacją zadań samorządu gminy miasta Chełmży w okresie od 15 września do 15 grudnia 2015r. przez organizacje prowadzące działalność pożytku publicznego w zakresie: UPOWSZECHNIANIA I ROZWOJU KULTURY FIZYCZNEJ I SPORTU
BURMISTRZ MIASTA CHEŁMŻY ogłasza: otwarty konkurs ofert na wykonanie zadań publicznych związanych z realizacją zadań Gminy Miasta Chełmży w okresie od 15 września do 15 grudnia 2015r. przez organizacje prowadzące działalność pożytku publicznego w zakresie: UPOWSZECHNIANIA I ROZWOJU KULTURY FI ZYCZNEJ I SPORTU BURMISTRZ MIASTA CHEŁMŻY ogłasza:otwarty konkurs ofert na wykonanie zadań publicznych związanych z realizacją zadań Gminy Miasta Chełmży w okresie od 15 września do 15 grudnia 2015r. przez organizacje prowadzące działalność pożytku publicznego w zakresie:
Wyniki otwartego konkursu ofert na wykonanie zadań publicznych związanych z realizacją zadań samorządu gminy miasta Chełmży w II półroczu 2015 roku przez organizacje prowadzące działalność pożytku publicznego. Wyniki otwartego konkursu ofert na wykonanie zadań publicznych związanych z realizacją zadań samorządu gminy miasta Chełmży w II półroczu 2015 roku przez organizacje prowadzące działalność pożytku publicznego.
Sprawozdanie z Realizacji Programu współpracy Gminy Miasta Chełmży z organizacjami pozarządowymi i innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na 2014 r. Sprawozdanie z Realizacji Programu współpracy Gminy Miasta Chełmży z organizacjami pozarządowymi i innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na 2014 r.
Ogłoszenie otwartego konkursu ofert na wykonanie zadań publicznych związanych z realizacją zadań samorządu gminy w 2015 roku przez organizacje prowadzące działalność pożytku publicznego. Burmistrz Miasta Chełmży ogłasza otwarty konkurs ofert na wykonanie zadań publicznych związanych z realizacją zadań samorządu gminy w 2015 roku przez organizacje prowadzące działalność pożytku publicznego w zakresie:

drukuj ()

 • opublikował: Administrator - UM Chełmża
  data publikacji: 2015-02-13 13:44
Protokół z konsultacji z organizacjami pozarządowymi - 2015 r.
 • opublikował: Administrator - UM Chełmża
  data publikacji: 2014-09-16 15:52
 • opublikował: Administrator - UM Chełmża
  data publikacji: 2014-09-16 15:51
PROJEKT PROGRAMU WSPÓŁPRACY MIASTA CHEŁMŻY Z ORGANIZACJAMI POZARZĄDOWYMI I INNYMI PODMIOTAMI PROWADZĄCYMI DZIAŁALNOŚĆ POŻYTKU PUBLICZNEGO NA ROK 2015.
 • opublikował: Administrator - UM Chełmża
  data publikacji: 2014-08-26 14:20
 • zmodyfikował: Administrator - UM Chełmża
  ostatnia modyfikacja: 2014-08-26 14:21
 • opublikował: Administrator - UM Chełmża
  data publikacji: 2014-08-26 14:19
 • zmodyfikował: Administrator - UM Chełmża
  ostatnia modyfikacja: 2014-08-26 14:20
Wyniki otwartego konkursu ofert na wykonanie zadań publicznych związanych z realizacją zadań Gminy Miasta Chełmży w II półroczu 2014r. przez organizacje prowadzące działalność pożytku publicznego. Wyniki otwartego konkursu ofert na wykonanie zadań publicznych związanych z realizacją zadań Gminy Miasta Chełmży w II półroczu 2014r. przez organizacje prowadzące działalność pożytku publicznego.
 • opublikował: Administrator - UM Chełmża
  data publikacji: 2014-04-30 13:53
ROCZNY PROGRAM WSPÓŁPRACY GMINY MIASTA CHEŁMY Z ORGANIZACJAMI POZARZADOWYMI ORAZ INNYMI PODMIOTAMI PROWADZACYMI DZIAŁALNOSC POYTKU PUBLICZNEGO NA 2014 R.
 • opublikował: Administrator - UM Chełmża
  data publikacji: 2014-03-24 11:06
 • opublikował: Administrator - UM Chełmża
  data publikacji: 2014-03-24 11:06
Wyniki otwartego konkursu ofert na wykonanie zadań publicznych związanych z realizacją zadań Gminy Miasta Chełmży w roku 2014 przez organizacje prowadzące działalność pożytku publicznego. Wyniki otwartego konkursu ofert na wykonanie zadań publicznych związanych z realizacją zadań Gminy Miasta Chełmży w roku 2014 przez organizacje prowadzące działalność pożytku publicznego.
Ogłoszenie otwartego konkursu ofert na wykonanie zadań publicznych związanych z realizacją zadań samorządu gminy w 2014 roku przez organizacje prowadzące działalność pożytku publicznego. Ogłoszenie otwartego konkursu ofert na wykonanie zadań publicznych związanych z realizacją zadań samorządu gminy w 2014 roku przez organizacje prowadzące działalność pożytku publicznego.
Ogłoszenie konkursu ofert na wykonanie zadań publicznych związanych z realizacją zadań samorządu powiatowego w roku 2014 przez organizacje pozarządowe i inne podmioty. Ogłoszenie konkursu ofert na wykonanie zadań publicznych związanych z realizacją zadań samorządu powiatowego w roku 2014 przez organizacje pozarządowe i inne podmioty.
PROTOKÓŁ Z KONSULTACJI W SPRAWIE PROJEKTU PROGRAMU WSPÓŁPRACY PROTOKÓŁ Z KONSULTACJI W SPRAWIE PROJEKTU PROGRAMU WSPÓŁPRACY MIASTA CHEŁMŻY Z ORGANIZACJAMI POZARZĄDOWYMI I INNYMI PODMIOTAMI PROWADZĄCYMI DZIAŁALNOŚĆ POŻYTKU PUBLICZNEGO NA 2014 R.
Zaproszenie na konsultacje w sprawie przyjęcia projektu Programu Współpracy Miasta Chełmży z Organizacjami Pozarządowymi i innymi Podmiotami Prowadzącymi Działalność Pożytku Publicznego na 2014 r. Zaproszenie na konsultacje w sprawie przyjęcia projektu Programu Współpracy Miasta Chełmży z Organizacjami Pozarządowymi i innymi Podmiotami Prowadzącymi Działalność Pożytku Publicznego na 2014 r.
Wyróżnienia Starosty Toruńskiego Wyróżnienia Starosty Toruńskiego za osiągnięcia sportowe w 2012 roku.
 • autor informacji: Janusz Kalinowski
  data wytworzenia: 2012.11.08
 • opublikował: Małgorzata Karpińska
  data publikacji: 2012-11-21 13:00

Odnośniki

Kalendarium

Brak wydarzeń w wybranym okresie
Miesiąc:
Rok:

Banery

 • Ziemia gotyku
 • Samorządowy Informator SMS
 • Epuap2
 • Profil zaufany

Dane teleadresowe

Urząd Miasta Chełmża   ul. Hallera 2   |   87-140 Chełmża
tel. +48 56 675-22-91
fax +48 56 675-21-22
e-mail: um@chelmza.pl
Jesteś 47587 osobą na tej stronie

Stopka

Copyright Urząd Miasta Chełmża   |   Polityka prywatności   |   powered by netadmin 7.01

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.