• Samorządowy Informator SMS

Treść strony

2013 / 2014

Mistrzostwa Chełmży Szkół Podstawowych w piłce nożnej

26 września na Orliku przy ul. Frelichowskiego odbyły się Mistrzostwa Chełmży w piłce nożnej. Reprezentacja dziewcząt SP3 zajęła II miejsce, chłopcy tym razem III miejsce.

A.L.

Mistrzostwa Chełmży w Indywidualnych Biegach Przełajowych.

W sobotę, 21.09.2013 roku w Parku Miejskim w Chełmży odbyły się  Mistrzostwa Chełmży  w Indywidualnych Biegach Przełajowych. Dwójka uczniów naszej szkoły : Weronika Kosicka kl.6b i Jakub Mikołajczyk kl.5a, zajęli punktowane miejsca i zakwalifikowali się na Mistrzostwa Powiatu.

A.L.

Rowerowe Mistrzostwa Chełmży

19 października, w sobotę na Stadionie Miejskim odbyły się zawody rowerowe. Uczestnicy startowali w czterech kategoriach wiekowych. W zawodach wzięli udział przedstawiciele szkół chełmżyńskich oraz gminnych podstawówek. Miejsce medalowe zajęli: w kategorii klas trzecich: III miejsce –Marek Szmania (kl. 3b); w kategorii klas czwartych:  I miejsce – Kinga Szmania (kl. 4a);  w kategorii klas piątych: II miejsce – Cezary Łagód (kl. 5b); w kategorii klas szóstych – I miejsce – Mikołaj Karolewski (kl. 6b).  Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów. Gościem honorowym imprezy był  Drużynowy Mistrz Świata w Kolarstwie PAN MICHAŁ KWIATKOWSKI.

MISTRZOSTWA CHEŁMŻY W UNIHOKEJA

26 października (sobota) w hali OSiTu odbyły się Mistrzostwa Chełmży Szkół Podstawowych w unihokeja. Dziewczęta z naszej szkoły zajęły II miejsce, a reprezentacja chłopców : III miejsce w rozgrywkach.

Nieoficjalne Mistrzostwa Chełmży w skoku wzwyż szkół podstawowych

W sobotę, 22 lutego 2014 roku w chełmżyńskiej hali OSiTu  odbyły się zawody w skoku wzwyż. Dziewczęta rywalizowały od godz. 9.00 do 11.30, chłopcy skakali od 11.30 do godz. 14.00 .  Na początku każdej rywalizacji, po rozgrzewce  została przeprowadzona krótka lekcja skoku wzwyż. Po ambitnej walce wyłoniono zwycięzców.

Nasi medaliści:

I   m  w kat. klas V   -  Dominika  Wójtowicz

II  m w kat. klas VI  -  Sandra  Federska

IIIm w kat. klas IV  -  Jakub  Barański

III  m  w kat. klas V -  Jakub  Mikołajczyk

Zawody przeprowadzili nauczyciele wych. fiz. SP2, SP3, SP5, przy pomocy pana Jakuba Urtnowskiego. Nagrody , medale i dyplomy ufundował  Pan Burmistrz Jerzy Czerwiński oraz Pan kierownik OSiTu, Wiktor Mol. Gratulujemy uczestnikom wspaniałej rywalizacji.

MAJOWY  BIEG  PO  ZDROWIE !

W sobotę, 24 maja w Parku Miejskim w Chełmży odbył się kolejny MAJOWY  BIEG  PO  ZDROWIE !Nasi medaliści:

Kategoria: dziewczęta, klasy III-IV: