• Samorządowy Informator SMS

Treść strony

2012 / 2013

Indywidualne Biegi Przełajowe

15.09. 2012 w Parku Miejskim odbyły się MISTRZOSTWA  CHEŁMŻY w INDYWIDUALNYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH. Uczniowie naszej szkoły zajęli miejsca na podium.

Dziewczęta:       III miejsce  Olimpia Lorek

Chłopcy :            III miejsce  Jakub  Mikołajczyk

Na Mistrzostwa Powiatu zakwalifikowali się jeszcze: Weronika Kosicka, Sandra Federska , Aleksandra Kulin ,Adam Piątkowski.

Mistrzostwa Powiatu w Indywidualnych Biegach Przełajowych

18.09.2012  odbyły się M.P. w Indywidualnych Biegach Przełajowych.

Adam Piątkowski zajął  IX  miejsce, Weronika Kosicka XI miejsce a Sandra Federska  była XII.

MISTRZOSTWA  CHEŁMŻY W PIŁCE NOŻNEJ

1.10.2012. na Orliku odbyły się Mistrzostwa Chełmży w piłce nożnej.

Reprezentacja SP 3 w składzie : Paweł Sutkowski, Adam Piątkowski , Dawid Kadej , Łukasz Lewandowski, Hubert Bering, Michał Szymczak, Patryk Zieliński i Krzyztof Szelągowski pokonała SP5  4:0 , SP2  2:0, zajęła I miejsce i będzie reprezentowała Chełmżę na Mistrzostwach Powiatu. Dziewczęta naszej szkoły zajęły II miejsce.

Mistrzostwa Powiatu Toruńskiego

Sztafetowe Biegi Przełajowe Dziewcząt

Drużyna SP 3 wystąpiła w składzie: Aleksandra Kulin, Sandra Rybacka, Sandra Folderska, Olimpia Lorek, Martyna Krawycińska, Weronika Kosicka, Dominika Płatek, Angelika Wójtowicz, Zofia Jarocka.

Gratulujemy!

WYŚCIG KOLARSKI

13 października w Chełmży odbył się drugi wyścig kolarski o Puchar Burmistrza Miasta Chełmży Jerzego Czerwińskiego. W wyścigu wzięli udział uczniowie chełmżyńskich szkół podstawowych. Patronat nad imprezą objął burmistrz Chełmży Pan Jerzy Czerwiński, który w sobotni poranek otworzył zawody sportowe. Za zajęcie 3 pierwszych miejsc uczniowie otrzymali medale i pamiątkowe dyplomy, a wszyscy startujący otrzymali słodycze. Nasi uczniowie otrzymali wysokie miejsca:

MISTRZOWSTWA POWIATU W PIŁCE NOŻNEJ

17 października 2012 na Orliku w Chełmży odbyły się Mistrzostwa Powiatu w piłce nożnej chłopców. Reprezentacji naszej szkoły w walce o brązowy medal nie dopisało szczęście- przegraliśmy 3:2 z drużyną ze Złej Wsi Wielkiej zajmując IV miejsce.

Mistrzostwa Chełmży w unihokeju

10 listopada 2012 roku w hali OSiTu odbyły się mistrzostwa szkół podstawowych w  unihokeju.

Reprezentacja dziewcząt i chłopców po wyrównanej walce zajęła II miejsce.

MISTRZOSTWA  CHEŁMŻY  W PIŁCE SIATKOWEJ

31.01.2013 roku  w Sali gimnastycznej SP2 odbyły się MISTRZOSTWA  CHEŁMŻY w PIŁCE SIATKOWEJ. Reprezentacje  dziewcząt i chłopców  zajęły  II miejsca.

MISTRZOSTWA CHEŁMŻY W PIŁCE NOŻNEJ

19.12.2012 roku  w hali chełmżyńskiego OSiTu odbyły się zawody w p.nożną.

Reprezentacja  dziewcząt SP3 zajęła II miejsce, natomiast chłopcy wygrali rywalizację i będą reprezentować Chełmżę na MISTRZOSTWACH POWIATU.

MISTRZOSTWA  POWIATU  odbyły się  4.01.2013 roku w Osieku nad Wisłą, reprezentacja  SP3 zajęła V miejsce.

„WIELKIE WYŚCIGI ‘’ dla klas I

23 marca hala chełmżyńskiego OSiTu gościła tym razem PIERWSZOKLASISTÓW wraz z wychowawczyniami oraz licznie przybyłymi kibicami. W zawodach wystartowały reprezentacje wszystkich siedmiu klas pierwszych z chełmżyńskich szkół. Po wielu sportowych emocjach i bardzo wyrównanej walce miejsca na podium tym razem zajęły klasy:

I   miejsce       53pkt     kl. Ib z SP2  wych. p. M. Jankowska

II miejsce       43pkt     kl. Ia  z SP5  wych. p. J. Zadrużyńska

IIImiejsce      41pkt      kl.Ib  z SP5   wych.p.  D. Przybyłowska

Wszystkim uczestnikom gratulujemy, rodzicom dziękujemy za wspaniały doping dla swoich pociech, a Panu Burmistrzowi Jerzemu Czerwińskiemu i Panu Kierownikowi OSiTu Wiktorowi Molowi  serdecznie dziękujemy za ufundowanie pucharów oraz nagród dla uczestników.

Biegi Uliczne - 1 maja

(impreza współtowarzysząca Półmaratonowi)

Jak co roku  1 maja  odbyły się na Rynku w Chełmży odbyły się BIEGI  ULICZNE dzieci i młodzieży. Wyniki klasyfikacji:

TURNIEJ Z OKAZJI  OTWARCIA  ORLIKA

15 maja zostaliśmy zaproszeni  na turniej towarzyski w piłkę nożną  z okazji otwarcia Orlika. Gra była bardzo wyrównana, i poszliśmy tam po to, żeby się dobrze bawić,  tym razem zajęliśmy II miejsce. Otrzymaliśmy z rąk Burmistrza Miasta Chełmży w nagrodę piłkę dla szkoły.

Szkołę Podstawową nr 3 reprezentowali:  Sandra Rybacka, Olimpia Lorek, Adam Piątkowski, Łukasz Lewandowski, Dominik Kowalski, Patryk Zieliński, Dawid Kadej, Michał Szymczak.

Mistrzostwa Chełmży na ergometrze

22 maja w klubie sportowym CHTW odbyły się zawody na ergometrze wioślarskim.

I miejsce zajął Paweł Sutkowski VB SP3

III miejsce zajął Oskar Gładkowski VIb SP3

Chłopcy z naszej szkoły zdobyli puchar zajmując I miejsce.

Międzyszkolne zawody w piłkę nożną

7 czerwca na Orliku odbyły się zawody w piłkę nożną zorganizowane przez Zespół Szkół Specjalnych w Chełmży. Reprezentacja naszej szkoły zajęła I miejsce.