Urząd Miasta Chełmży

Kalendarz

Środa 20 Września 2017

Odnośniki

Wersja językowa

Ułatwienia dostępu

Imieniny

Mieczysławy, Filipiny, Faustyny

Nawigacja

Odnośniki

Menu

Intranet

Intranet

Banery

  • fundusze europejskie
  • http://geoportal.mojregion.info/

Banery

  • Samorządowy Informator SMS

Treść strony

Tarcze

Wzorowego Ucznia

oraz nagrody za wysokie wyniki w nauce

i zachowaniu otrzymują:

 kl. I – III 

(kl. I a)                              

1.      Weronika Bielicka        

2.      Joanna Grabowska        

3.      Michał Grążawski     

4.      Joanna Jurkiewicz     

5.      Mateusz Montewski       

6.      Patrycja Murawska      

7.      Aleksander Muzalewski         

8.      Mikołaj Poznański    

9.      Dawid Suhak  

10.  Jakub Wierzbicki

11.  Joanna Rzymska

 

 

 

(kl. I b)

1. Klaudia Felczak

2. Bartosz Huzarski

3. Klaudia Kick

4. Paulina Kotarska

5. Weronika Kręciszewska

6. Julia Krężel

7. Agnieszka Majewska

8. Szymon Orzechowski

9. Szymon Pilecki

10. Konrad Smyczyński

11. Wiktoria Sulecka

  

 

 

kl. (II a)                           

1.      Mateusz Gołębiewski  

2.      Jakub Krupa    

3.      Maciej Kwapisz   

4.      Karolina Rocławska   

5.      Aleksandra Talarek   

6.      Jesica Walecka

 

 

 

(kl. II b)

1. Aleksandra Wysocka

2. Julia Machalewska

3. Tomasz Dąbrowski

4. Krzysztof Łubkowski

5. Mikołaj Kuczma

6. Angelika Kuligowska

7. Alicja Łęgowska

            8. Filip Wiśniewski

 

 

 

(kl. III a)                                                                         

            1.    Maksymilian Habant    

2.      Martyna Jewczak                            

3.      Dawid Juchtowski               

4.      Mateusz Kręciszewski              

5.      Aleksandra Mazur

6.      Dawid Moskal             

7.      Juliusz Sawicki  

8.      Weronika Ordon   

9.      Mateusz Siemieniecki   

10.  Paulina Pilecka      

11.  Julia Szymeczko

12.  Natalia Ścibor

  

 

 

(kl. III b)

1. Nina Zielińska

2. Justyna Behnke

3. Agata Rybicka

4. Wiktor Sielski

5. Bartłomiej Furman

6. Mikołaj Szulc

7. Maciej Rybacki

8. Dżesika Wyrzykowska

9. Kamil Polcyn         

10. Rozalia Krężel

  

 

  

(kl. III c)                                                                              

1.      Weronika Ficerman  

2.      Jakub Miś      

3.      Sara Wawrzyniak

4.      Joanna Tokarz

5.      Mateusz Lis

6.      Dominika Pawlak

7.      Mikołaj Sawiński

8. Marta Kudlińska

9. Paulina Smykowska

 

Świadectwa z wyróżnieniem

za wysokie wyniki w nauce i zachowaniu

otrzymują:

 

 

(kl. IV a)                                                                                          

1. Oliwia Chojnacka                                               

2. Aleksandra Czarnomorska                                

3. Magdalena Jędrzejczyk                                      

4. MajaMarchlewska

                                  

                                                                     

(kl. IV b)       

1. Lena Przybyszewska

2. Michał Weber

3. Anna Winiarska

4. Szymon Witomski

5. Klaudia Olejniczak

6. Otylia Wiaderna

7. Anna Zielińska

8. Martina Komandowska

9. Zuzanna Sulecka

10. Piotr Żywiczyński

  

(kl. V a)                                                                               

1.      Aleksander Kufel                                                         

2.      Mateusz Bogalecki                                            

3.      Justyna Jurkiewicz

4.      Błażej Kwiatkowski  

5.      Bartosz Łubianka                                                        

6.      Aleksandra Gohr                                                         

7.      Michał Majewski

8.      Paulina Zielaskowska

 

 

(kl. V b)

            1. Klaudia Puwalska

            2. Kinga Wolska

 

  

(kl. VI a)                      

 

1.      Paulina Szkodzińska  

2.      Daria Beszczyńska 

3.      Patryk Treiderowski

            4.   Zuzanna Werner 

 

 

    

  (kl. VI b)

1. Natalia Mierzejwska

2. Dawid Kobusiński

3. Martyna Konieczek

4. Bartosz Mroczek

5. Szymon Paul

6. Dżordan Siwak

            7. Klaudia Orzechowska

   

 

 

(kl. VI c)

1.      Bartosz Kick

2.      Iga Fabińska

 

 

  

LISTY POCHWALNE DLA RODZICÓW

 

 

(imię i nazwisko dziecka– imiona i nazwiska rodziców)

 

 

KLASA III a

 

1.      Maksymilian Habant – Ewa i Jacek Habantowie

2.      Martyna Jewczak –  Barbara i Paweł Jewczakowie

3.      Dawid Juchtowski – Katarzyna i Jerzy Juchtowscy

4.      Andrzej Koślicki – Małgorzata i Wojciech Kośliccy

5.      Mateusz Kręciszewski –Małgorzata i Jacek Kręciszewscy

6.      Aleksandra Mazur – Beata i Jarosław Mazurowie

7.      Dawid Moskal –Monika i Dawid Moskalowie

8.      Weronika Ordon – Iwona Ordon i Roman Słoniecki

9.      Paulina Pilecka – Alina i Dariusz Pileccy

10.  Juliusz Sawicki –Alina i Roman Sawiccy

11.  Mateusz Siemieniecki – Dagmara Gajtkowska i Robert Siemieniecki

12.  Julia Szymeczko – Katarzyna i Tomasz Szymeczko

13.  Natalia Ścibior – Izabela i Wojciech i Ścibior

 

 

KLASA III b

  

1. Justyna Behnke – Małgorzata i Mirosław Behnke

2. Maciej Bogalecki – Katarzyna i Mariusz Bogaleccy

3. Bartłomiej Furman – Wioletta i Robert Furmanowie

4. Rozalia Krężel – Anna i Artur Krężelowie

5. Paweł Łubianka –Karolina i Dariusz Łubianka

6. Klaudia Olszewska – Ewelina Olszewska

7. Kamil Polcyn – Agnieszka i Daniel Polcynowie

8. Maciej, Mateusz Rybacki – Ewa i Dariusz Rybaccy

9. Agata Rybicka – Aneta i Robert Rybiccy

10. Wiktor Sielski – Katarzyna i Jarosław Sielscy

11. Oskar Stróż – Katarzyna i Grzegorz Stróż

12. Mikołaj Szulc – Violetta i Robert Szulcowie

13. Patrycja Szamańska – Agnieszka i Krzysztof Rybaccy

14. Dżesika Wyrzykowska – Anna Kuś-Wyrzykowska i Dariusz Wyrzykowski

15. Nina Zielińska – Małgorzata i Adam Zielińscy

 

 

KLASA III c

 

1.      Weronika Ficerman – Izabela Swinarska – Ficerman i Sławomir Ficerman

2.      Marta Kudlińska – Lucyna i Mariusz Kudlińscy

3.      Mateusz Lis – Agnieszka i Janusz Lisowie

4.      Łukasz Małecki – Iwona i Juliusz Małeccy

5.      Jakub Miś – Jolanta i Andrzej Misiowie

6.      Dominika Pawlak – Alina i Sławomir Pawlakowie

7.      Mikołaj Sawiński – Justyna i Przemysław Sawińscy

8.      Paulina Smykowka – Sylwia i Adam Smykowscy

9.      Joanna Tokarz – Barbara i Jacek Tokarzowie

10.  Sara Wawrzyniak – Anna Wawrzyniak

11.  Oskar Życiński – Magdalena i Artur Życińscy

   

  

KLASA VI a

    

1. Daria Beszczyńska – Małgorzata i Jarosław Beszczyńscy

2. Jarosław Kaźmierczak – Zofia i Marek Kaźmierczakowie

3. Paulina Szkodzińska – Maria i Henryk Szkodzińscy

4. Patryk Treiderowski – Mirosława i Andrzej Treiderowscy

5. Zuzanna Werner – Róża i Janusz Wernerowie

6. Natalia Rekowska – Agata i Sławomir Rekowscy

7. Joanna Walasiewicz – Teresa i Zygmunt Walasiewiczowie

    

 KLASA VI b

 

1.      Barbara Jeziorska – Ewa Lis i Mariusz Jeziorski

2.      Dawid Kobusiński – Sylwia i Krzysztof  Kobusińscy

3.      Martyna Konieczek – Grażyna i Jerzy Konieczkowie

4.      Natalia Mierzejewska – Dagmara Wiśniewska i Jarosław Nowakowski

5.      Bartosz Mroczek – Anita Czarnecka

6.      Klaudia Orzechowka – Zuzanna i Marek Orzechowscy

7.      Szymon Paul – Alicja Wilmańska – Paul

8.      Dżordan Siwak – Jolanta i Marian Siwakowie

9.      Dominika Szelągowska – Aneta i Dariusz Szelągowscy

10.  Patrycja Wiśniewska – Wiesława i Andrzej Wiśniewscy

11.  Łukasz Chojnacki – Lidia i Wojciech Chojnaccy

 

 

KLASA VI c

  

1.      Iga Fabińska – Urszula i Mirosław Fabińscy

2.      Bartosz Kick – Sylwia i Krzysztof Kickowie

3.      Paweł Murawski – Marlena i Jacek Murawscy

Odnośniki

Kalendarium

Brak wydarzeń w wybranym okresie
Miesiąc:
Rok:

Banery

  • Ziemia gotyku
  • Samorządowy Informator SMS
  • Epuap2
  • Profil zaufany

Dane teleadresowe

Urząd Miasta Chełmża   ul. Hallera 2   |   87-140 Chełmża
tel. +48 56 675-22-91
fax +48 56 675-21-22
e-mail: um@chelmza.pl
Jesteś 7370 osobą na tej stronie

Stopka

Copyright Urząd Miasta Chełmża   |   Polityka prywatności   |   powered by netadmin 7.01

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.