Urząd Miasta Chełmży

Kalendarz

Niedziela 25 Czerwca 2017

Odnośniki

Wersja językowa

Ułatwienia dostępu

Imieniny

Doroty, Łucji, Wilhelma

Nawigacja

Odnośniki

Menu

Intranet

Intranet

Banery

  • fundusze europejskie
  • http://geoportal.mojregion.info/

Banery

  • Samorządowy Informator SMS

Treść strony

Toruńska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. zaprasza na szkolenia Toruńska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. zaprasza na szkolenia, które pomogą Państwu podnieść kwalifikacje potrzebne do prowadzenia własnego przedsiębiorstwa. Wszystkie szkolenia prowadzone są przez doświadczonych trenerów biznesu
Przedsiębiorco! Przedsiębiorstwo Hydro - Vacuum S. A. z siedzibą w Grudziądzu poszukuje na terenie Miasta Chełmży przedsiębiorców chętnych do współpracy
Przedsiębiorco możesz skorzystać. Przedsiębiorco jeżeli chcesz skorzystać z bezpłatnych porad, instrukcji, wzorów umów oraz rzetelnej i szczegółowej informacji o szeroko pojętej tematyce związanej z prowadzeniem działalności gospodarczej.
Europejski Tygodzień Małych i Średnich Przedsiębiorstw 2012 Toruńska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. wraz ze współorganizatorami oraz partnerami już po raz czwarty włącza się w organizację Europejskiego Tygodnia Małych i Średnich Przedsiębiorstw 2012.
Seminarium informacyjne Seminarium informacyjne pn. Projekty współpracy międzynarodowej
Asysta w prowadzeniu działalności gospodarczej

Asysta w prowadzeniu działalności gospodarczej
Zgłoś się

Chcesz skorzystać z nowej usługi doradczej? Wyślij formularz zgłoszenia, w tytule wpisując: "doradztwo dla firm".

Podaj swój numer telefonu. Nasz doradca skontaktuje się z Tobą w celu omówienia szczegółów.
Kontakt

Toruńska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A., ul. Włocławska 167
godziny otwarcia: 8:00 – 16:00.

Email: doradztwo@tarr.org.pl.
Konsultanci

Iwona Jaraczewska, tel. (56) 657 77 63,
Joanna Kapelaty, tel. (56) 657 33 06,
Monika Wydrych, tel. (56) 657 72 90.
 

Przedsiębiorco !

Informuję, iż przedsiębiorcy wpisani do ewidencji działalności gospodarczej prowadzonej przez Burmistrza Miasta Chełmży przed dniem 31 grudnia 2007 r. zobowiązani są do dnia 30 czerwca 2011 r. dokonać aktualizacji swoich danych na wniosku o wpis do ewidencji działalności gospodarczej EDG 1.
Obowiązek uiszczenia opłat z tytułu odtwarzania muzyki Związek Producentów Audio Video przypomina o obowiązku uiszczenia opłat z tytułu odtwarzania muzyki. Zgodnie z ustawą o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994 r. każdy podmiot gospodarczy, wykorzystujący w swojej działalności nagrania muzyczne zobowiązany jest do odprowadzania opłat z tytułu ich eksploatacji. Nie ma przy tym znaczenia z jakiego źródła odtwarzane są nagrania muzyczne.
Projekt pn. „Bydgoska Kuźnia Przedsiębiorczości – wzrost konkurencyjności sektora MSP w kujawsko-pomorskim”.

Projekt pn. „Bydgoska Kuźnia Przedsiębiorczości – wzrost konkurencyjności sektora MSP w kujawsko-pomorskim” jest realizowany w ramach Poddziałania 8.1.1. Wspieranie rozwoju kwalifikacji zawodowych i doradztwo dla przedsiębiorstw Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki. Realizacja projektu jest współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Więcej informacji tutaj.

Drugi nabór uczestników projektu „Zostań swoim szefem” w ramach Działania 6.2 PO KL
Dofinansowania ze środków Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.
Konkurs "Przedsiębiorczość - edycja 2009"
Skuteczne doradztwo w zakresie dotacji Unii EuropejskiejAkademia PARP przedłużona!
Ze względu na ogromne zainteresowanie uczestników z sektora mikro, małych i średnich przedsiębiorstw szkolenia internetowe wraz ze wszystkimi usługami portalu edukacyjnego Akademii PARP będą dostępne do 30 czerwca 2008 roku! W Akademii uczestniczyło już lub nadal uczestniczy ponad 22 tys. uczestników.

Obecnie na portalu pod adresem www.akademiaparp.gov.pl znajduje się dziesięć bezpłatnych szkoleń on-line, których tematyka dopasowana jest do potrzeb przedsiębiorców i pracowników mikro, małych i średnich firm. Szkolenia Akademii PARP zostały opracowane przez polskich ekspertów z dziedziny zarządzania specjalnie dla firm z rodzimego sektora MŚP.

Tematyka szkoleń to:

• Windykacja należności pieniężnych i zarządzanie płynnością MŚP
• Jak rozwijać firmę - systemy zarządzania dla MŚP
• Zarządzanie jakością w MŚP
• Zarządzanie sprzedażą i relacjami z klientem
• Plan marketingowy w MŚP
• Negocjacje handlowe w MŚP
• Praktyczne zarządzanie personelem w MŚP
• Praktyczne zagadnienia public relations i marketingu w MŚP
• Ochrona własności intelektualnej i przemysłowej
• Marketing internetowy i e-commerce w MŚP

Każdy uczestnik Akademii PARP, który ukończy szkolenie może uzyskać certyfikat potwierdzający zdobytą wiedzę, a także wziąć udziału w Programie Nagród Akademii PARP. Punkty, pozyskane
za zaliczanie kolejnych modułów szkoleń, można wymieniać na drobne upominki z logiem Akademii PARP.

Wszyscy uczestnicy Akademii PARP mają możliwość korzystania z rozbudowanego systemu wsparcia. Opiekunowie i eksperci czekają na pytania uczestników przez 6 dni w tygodniu od 8.00 do 20.00. Doradzają, tłumaczą i pomagają przyswoić materiał, a także rozwiązują problemy techniczne. Fora
i czaty internetowe, dostępne dla wszystkich uczestników, którzy zarejestrują się na portalu Akademii PARP, umożliwiają pracę w grupach, wymianę doświadczeń i wiedzy.
Szkolenia internetowe Akademii PARP to przede wszystkim praktyczna wiedza i umiejętności, przydatne w codziennej działalności, do wykorzystania bezpośrednio po zakończeniu lekcji.

Akademia PARP daje możliwość monitorowania wyników i sprawdzania na bieżąco postępów
w nauce. Dla przedsiębiorców szkolenia są tym korzystniejsze, że pozwalają jednorazowo przeszkolić nawet dużą ilość pracowników bez żadnych nakładów finansowych i wysiłku logistycznego. Dlatego wśród małych i średnich przedsiębiorstw cieszą się coraz większym zainteresowaniem.

Szkolenia internetowe Akademii PARP to rozwój zawodowy, który nic nie kosztuje,
ale zdobyte kwalifikacje są bezcenne. Zarejestruj się na portalu i podnieś swoje kwalifikacje
już dziś.

Kontakt:
www.akademiaparp.gov.pl
msp@akademiaparp.gov.pl
Infolinia 0 801 444 MSP (0 801 444 677)

drukuj ()

Zaproszenie do udziału
w III Ogólnopolskich Konfrontacjach Przedsiębiorczości Lokalnej.
Toruńska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A., pełniąca rolę Regionalnej Instytucji Finansującej, obsługująca programy pomocowe skierowane do przedsiębiorstw w województwie kujawsko-pomorskim oraz Euro Info Centre PL 414 zapraszają do udziału w szkoleniu zatytułowanym:
„Dotacje z funduszy unijnych dla małych firm w programach regionalnych na lata 2007-2013”
"Europejskie Nagrody Przedsiębiorczości 2007"

   W związku z pracami prowadzonymi w ramach Projektu KUJPOMRIS, polegającymi na aktualizacji Regionalnej Strategii Innowacji, poprzez zbadanie potrzeb innowacyjnych przedsiębiorstw, ich potencjału badawczo-rozwojowego i gospodarczego oraz określenie na tej podstawie kierunków rozwoju województwa kujawsko-pomorskiego, Kujawsko-Pomorski Związek Pracodawców i Przedsiębiorców zwrócił się do nas z prośbą o wytypowanie innowacyjnych przedsiębiorców, chętnych do wzięcia udziału w warsztatach w dniu 18.05.2007. Ponieważ mamy bazę przedsiębiorców, lecz raczej tradycyjnych i poza tym ci naprawdę innowacyjni mogą pracować bardziej "wirtualnie", przez co możemy o nich nie wiedzieć, bardzo prosilibyśmy o propozycje dotyczące ewentualnych zainteresowanych wzięciem udziału w warsztatach z terenu Państwa gmin. Prosimy o przekazanie danych teleadresowych ewentualnych kandydatów do Wydziału Rozwoju i Projektów Europejskich Starostwa Powiatowego w Toruniu, tel 056 660 83 00 w. 257 lub mailem na adres biznesinfo@powiattorunski.pl, najpóźniej do dnia 10.05.2007.

drukuj ()

Projekt "UNIA DLA PRZEDSIĘBIORCZYCH"

Informacje dotyczące pozyskiwania środków z Unii Europejskiej można uzyskiwać w Toruńskiej Agencji Rozwoju Regionalnego znajdującej się w Toruniu na ul. Kopernika 4 - www.tarr.org.pl.

tel.: +48 56 621 05 68, 622 45 01,
657 60 78, 657 60 81
faks: +48 56 622 28 99
e-mail: sekretariat@tarr.org.pl

godziny pracy:
od poniedziałku do piątku w godzinach
8:00 - 16:00

drukuj ()

KOMUNIKAT
konkurs w ramach Sektorowego Programu Operacyjnego „Wzrost konkurencyjności Przedsiębiorstw” Działanie 2.2.1 – „Dotacje na innowacyjne inwestycje”.
Projekt - Ośrodki Wspierania Przedsiębiorczości.
Metodyka przygotowania wniosków w ramach Działania 2.5 "Promocja Przedsiębiorczości ZPORR"

Odnośniki

Kalendarium

Brak wydarzeń w wybranym okresie
Miesiąc:
Rok:

Banery

  • Ziemia gotyku
  • Samorządowy Informator SMS
  • Epuap2
  • Profil zaufany

Dane teleadresowe

Urząd Miasta Chełmża   ul. Hallera 2   |   87-140 Chełmża
tel. +48 56 675-22-91
fax +48 56 675-21-22
e-mail: um@chelmza.pl
Jesteś 43173 osobą na tej stronie

Stopka

      Copyright Urząd Miasta Chełmża   |   Polityka prywatności   |   powered by netadmin 7.01

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.